Fermer
art_track
15
Nieuws
chevron_right
12
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
14
Ranglijst mannen
chevron_right
12
Ranglijst vrouwen
chevron_right
5
Toernooien
chevron_right
7
Video's
chevron_right
8
Foto's
gamepad
8
Pronostiek
chevron_right
14
Mijn info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
7
Rangschikking
chevron_right
8
Regels
forum
9
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 28 maart
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
12:04
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,016 Fans
Novak Djokovic
43,159 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,614 Fans
Carlos Alcaraz
21,551 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
2
5
00
Wurth T
5
7
00
Begu I
5
40
Coria F
3
40
Guinard M
2
15
Trungelliti M
3
30
Martinez P
1
00
Zapata Miralles B
1
00
Hassan B
4
15
Iatcenko P
3
00
Hruncakova V
2
00
Guth M
6
30
Dunne K
00
Ionel N
15
Sels J
1
6
00
Baroni N
2
7
00
Royer V
30
Caruso S
30
Piraino G
1
3
00
Fossati C
2
6
00
Serdarusic N
4
15
Damas M
1
15
Wenger D
0
6
00
Topo M
1
2
00
Durasovic V
0
6
5
40
Martin Tiffon P
1
1
7
40
Krumich M
3
00
Benchetrit E
6
00
Gulin S
Vandaag
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
vr 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
2022
2023
2022
2021
2020
2019
2018
Alicante 2022
ATP CH 80 - Vanaf 3 tot 9 oktober
12:59:37
23°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zondag 2 oktober
1
JIANU
, Filip Cristian
Alt
CERVANTES
, Inigo
WC
SEGADO EST
, Rafael
10
HABIB
, Hady
2
YUNCHAOKET
, Bu
Alt
VIDAL AZOR
, Jose Fco.
Alt
ECHEVERRIA
, John
8
GUTIERREZ
, Oscar Jose
3
GAIO
, Federico
Alt
BARRETO SA
, Diego Augusto
HEMERY
, Calvin
7
FOMIN
, Sergey
4
PARKER
, Stuart
MENENDEZ-M
, Adrian
WC
BLANCH
, Darwin
12
SANTILLAN
, Akira
5
MOLLEKER
, Rudolf
WC
ORGILES GA
, Izan
WC
MANZANERA
, Alejandro
9
PELIWO
, Filip
6
ATMANE
, Terence
PRIHODKO
, Oleg
MERIDA AGU
, Daniel
11
DIEZ
, Steven
JIANU
64 46 64
HABIB
63 63
YUNCHAOKET
62 36 62
GUTIERREZ
64 46 62
GAIO
62 63
FOMIN
64 64
PARKER
64 60
SANTILLAN
62 60
MOLLEKER
61 62
MANZANERA
26 63 62
PRIHODKO
64 76
4
DIEZ
36 76
4
63
HABIB
63 11 ab
YUNCHAOKET
64 76
7
GAIO
64 76
6
PARKER
46 64
MOLLEKER
62 64
DIEZ
60 64
Prijzengeld
Gekwalificeerd
4 Punten
Q 2e ronde
2 Punten
225 €
Q 1e ronde
0 Punten
115 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Jianu F
Q 2e ronde
2
Yunchaokete B
3
Gaio F
4
Parker S
5
Molleker R
6
Atmane T
Q 1e ronde
7
Fomin S
Q 2e ronde
8
Gutierrez O
Q 2e ronde
Top 5
+ allemaal
1
Wallaby
30
pts
2
paillasse71
25
pts
3
astiv
22
pts
4
Doro
21
pts
5
Hugo40
21
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple