Fermer
art_track
15
Nieuws
chevron_right
7
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
7
Ranglijst mannen
chevron_right
13
Ranglijst vrouwen
chevron_right
6
Toernooien
chevron_right
9
Video's
chevron_right
8
Foto's
gamepad
5
Pronostiek
chevron_right
14
Mijn info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
12
Rangschikking
chevron_right
11
Regels
forum
11
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 29 maart
Resultaten
vrijdag 29 maart
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Hoogtepunten Miami 2024
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
04:04
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Volledige ranking
4
00
Kudermetova P
2
00
Bouzas Maneiro J
2
00
Waltert S
2
00
Danilovic O
Vandaag
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
za 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2021
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2008
2007
2006
Doha 2021
WTA Premier - Vanaf 1 tot 6 maart
11:33:32
18°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zaterdag 27 februari
1
PEGULA
, Jessica
DABROWSKI
, Gabriela
LIANG
, En-Shuo
POTAPOVA
, Anastasia
BJORKLUND
, Mirjam
HRADECKA
, Lucie
GABUEVA
, Angelina
8
DOI
, Misaki
2
SIEGEMUND
, Laura
KLEPAC
, Andreja
WC
IBBOU
, Ines
RUSE
, Elena-Gabriela
TSURENKO
, Lesia
CE
, Gabriela
NICULESCU
, Monica
5
SINIAKOVA
, Katerina
3
TIG
, Patricia Maria
MATTEK-SAN
, Bethanie
SHVEDOVA
, Yaroslava
AMANMURADO
, Akgul
WC
AL-NAIMI
, Mubaraka
SHIBAHARA
, Ena
PATTINAMA
, Lesley
6
BLINKOVA
, Anna
4
KREJCIKOVA
, Barbora
TREVISAN
, Martina
BUCSA
, Cristina
CAREGARO
, Martina
ZHU
, Lin
MALECKOVA
, Jesika
JURAK
, Darija
7
PLISKOVA
, Kristyna
PEGULA
60 61
POTAPOVA
62 64
BJORKLUND
62 64
DOI
61 60
SIEGEMUND
64 60
RUSE
75 63
TSURENKO
61 61
SINIAKOVA
62 46 60
MATTEK-SAN
63 62
SHVEDOVA
63 60
SHIBAHARA
60 61
BLINKOVA
63 76
2
KREJCIKOVA
75 64
BUCSA
61 62
ZHU
75 57 64
PLISKOVA
64 62
PEGULA
62 67
3
76
6
DOI
36 61 61
SIEGEMUND
62 62
TSURENKO
63 62
MATTEK-SAN
62 75
BLINKOVA
64 36 62
BUCSA
63 75
PLISKOVA
62 61
PEGULA
62 62
SIEGEMUND
76
4
64
BLINKOVA
62 63
PLISKOVA
62 62
Prijzengeld
Q 3e ronde
18 Punten
3,295 $
Q 2e ronde
13 Punten
2,350 $
Q 1e ronde
1 Punten
1,800 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Pegula J
2
Siegemund L
3
Tig P
Q 1e ronde
4
Krejcikova B
Q 2e ronde
5
Siniakova K
Q 2e ronde
6
Blinkova A
7
Pliskova K
8
Doi M
Q 3e ronde
Top 5
+ allemaal
1
tib_os
33
pts
2
julia
28
pts
3
Lukasto
27
pts
4
bulgaaross
27
pts
5
GoT | German Flop Era
26
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple