Fermer
art_track
13
Nieuws
chevron_right
10
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
5
Ranglijst mannen
chevron_right
9
Ranglijst vrouwen
chevron_right
10
Toernooien
chevron_right
7
Video's
chevron_right
5
Foto's
gamepad
6
Pronostiek
chevron_right
15
Mijn info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
9
Rangschikking
chevron_right
9
Regels
forum
7
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 26 april (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 25 april
woensdag 24 april
dinsdag 23 april
maandag 22 april
Toernooien
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Volgende toernooien
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Herinneringen - Toen Federer de enige blauwe graveltitel in de tennisgeschiedenis won. Hier zijn de hoogtepunten van zijn finale in Madrid 2012 tegen Berdych.
Hoogtepunten van Ruud vs Tsitsipas in de finale op het gravelveld van Barcelona
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
De traditie van de kampioen duiken in het zwembad van Barcelona
Laatste video
19:09
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Shubladze d. Zolotareva
6/4, 6/2
856 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,661 Fans
Novak Djokovic
43,678 Fans
Roger Federer
41,169 Fans
Alexander Zverev
25,020 Fans
Carlos Alcaraz
21,983 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,310 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,100 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Volledige ranking
4
00
Schwaerzler J
5
15
Hemery C
Vandaag
M.Linette
at 12:30
A.Sabalenka
Vandaag
A.Shevchenko
at 16:00
C.Alcaraz
Vandaag
B.Coric
at 20:00
A.Zverev
2023
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Gstaad 2023
ATP 250 - Vanaf 17 tot 23 juli
00:20:01
10°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Informatie
Official name
EFG Swiss Open Gstaad
Stad
Gstaad, Zwitserland
Plaats
Roy Emerson Tennis Camp
Categorie
ATP 250
Ondergrond
Gravel (buiten)
Datum
Vanaf 17 tot 23 juli 2023 (7 Dagen)
Kwalificaties
zaterdag 15 juli
Prijzengeld
597,900 €
Website
www.swissopengstaad.com
Prijslijst
2023
Cachin P
d.
Ramos-Vinolas A
36 60 75
2022
Ruud C
d.
Berrettini M
46 76
4
62
2021
Ruud C
d.
Gaston H
63 62
2019
Ramos-Vinolas A
d.
Stebe C
63 62
2018
Berrettini M
d.
Bautista Agut R
76
9
64
2017
Fognini F
d.
Hanfmann Y
64 75
2016
Lopez F
d.
Haase R
64 75
2015
Thiem D
d.
Goffin D
75 62
2014
Andujar P
d.
Monaco J
63 75
2013
Youzhny M
d.
Haase R
63 64
2012
Bellucci T
d.
Tipsarevic J
67
6
64 62
2011
Granollers M
d.
Verdasco F
64 36 63
2010
Almagro N
d.
Gasquet R
75 61
2009
Bellucci T
d.
Beck A
64 76
2
2008
Hanescu V
d.
Andreev I
63 36 64
2007
Mathieu P
d.
Seppi A
67
1
64 75
2006
Gasquet R
d.
Lopez F
76
0
67
0
63 63
2005
Gaudio G
d.
Wawrinka S
64 64
2004
Federer R
d.
Andreev I
62 63 57 63
2003
Novak J
d.
Federer R
57 63 63 16 63
2002
Corretja A
d.
Gaudio G
63 76
3
76
3
2001
Novak J
d.
Ferrero J
61 67
5
75
2000
Corretja A
d.
Puerta M
61 63
1999
Costa A
d.
Lapentti N
76
4
63 64
1998
Corretja A
d.
Becker B
76
5
75 63
1997
Mantilla F
d.
Viloca-Puig J
61 64 64
1996
Costa A
d.
Mantilla F
46 76
2
61 60
1995
Kafelnikov Y
d.
Hlasek J
63 64 36 63
1994
Bruguera S
d.
Forget G
36 75 62 61
1993
Bruguera S
d.
Novacek K
63 64
1992
Bruguera S
d.
Clavet F
61 64
1991
Sanchez E
d.
Bruguera S
61 64 64
1990
Jaite M
d.
Bruguera S
63 67 62 62
1989
Steeb C
d.
Gustafsson M
67 36 62 64 62
1988
Cahill D
d.
Hlasek J
63 64 76
1987
Sanchez E
d.
Agenor R
62 63 76
1986
Edberg S
d.
Stadler R
75 46 61 46 62
1985
Nystrom J
d.
Maurer A
64 16 75 63
1984
Nystrom J
d.
Teacher B
64 62
1983
Mayer S
d.
Smid T
60 63 62
1981
Fibak W
d.
Noah Y
61 76
1980
Gunthardt H
d.
Warwick K
46 64 76
1979
Pinner U
d.
McNamara P
62 64 75
1978
Vilas G
d.
Clerc J
63 76 64
1977
Borowiak J
d.
Caujolle J
26 61 63
1976
Ramirez R
d.
Panatta A
75 67 61 63
1973
Nastase I
d.
Emerson R
64 63 63
1972
Gimeno A
d.
Panatta A
75 98 64
1971
Newcombe J
d.
Okker T
62 57 16 75 63
1970
Roche T
d.
Okker T
63 75 63
1969
Emerson R
d.
Okker T
61 1214 64 64
1968
Drysdale C
d.
Okker T
63 63 60
Prijzengeld
Winnaar
250 Punten
81,310 €
Finale
150 Punten
47,430 €
1/2 finale
90 Punten
27,885 €
1/4 finale
45 Punten
16,160 €
2e ronde
20 Punten
9,380 €
1e ronde
0 Punten
5,730 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Bautista Agut R
2e ronde
2
Kecmanovic M
1/2 finale
3
Sonego L
2e ronde
4
Hanfmann Y
1/4 finale
5
Zhang Z
1e ronde
6
Carballes Baena R
1e ronde
8
Djere L
1e ronde
Top 5
+ allemaal
1
xx400
34
pts
2
yoshi
33
pts
3
namouniman
31
pts
4
Cristo92
31
pts
5
mamion
29
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple