Fermer
art_track
7
Nieuws
chevron_right
13
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
7
Ranglijst mannen
chevron_right
15
Ranglijst vrouwen
chevron_right
8
Toernooien
chevron_right
9
Video's
chevron_right
14
Foto's
gamepad
9
Pronostiek
chevron_right
12
Mijn info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
13
Rangschikking
chevron_right
5
Regels
forum
13
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 29 maart
Resultaten
vrijdag 29 maart
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Hoogtepunten Miami 2024
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
04:45
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Nicod d. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,018 Fans
Novak Djokovic
43,171 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Volledige ranking
1
1
15
Coria F
1
6
15
Moutet C
2
6
6
30
De Jong J
5
3
7
30
Martinez P
3
15
Varillas J
1
30
Oliveira G
4
00
Bayerlova M
1
00
Makarova E
5
1
Gavrila O
7
6
Popa M
1
6
4
40
Houkes M
2
2
6
40
Royer V
4
30
Serdarusic N
6
15
Serafini M
2
6
6
15
Giustino L
0
3
7
00
Gulin S
M.Gigante
Begint zodadelijk...
L.Nardi
Vandaag
T.Tirante
at 19:40
N.Mejia
Vandaag
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
za 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2023
2024
2023
2020
2019
2018
2017
Koblenz 2023
ATP CH 100 - Vanaf 30 januari tot 5 februari
15:55:36
10°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zondag 29 januari
1
YEVSEYEV
, Denis
WC
GENTZSCH
, Tom
Alt
WEHNELT
, Kai
12
GERASIMOV
, Egor
2
ZHUKAYEV
, Beibit
WC
BROSKA
, Florian
Alt
SETKIC
, Aldin
10
HOANG
, Antoine
3
BLANCH
, Ulises
ROSENKRANZ
, Mats
WC
BACHINGER
, Matthias
11
ORADINI
, Giovanni
4
KACHMAZOV
, Alibek
Alt
LAMASINE
, Tristan
WC
FLORIG
, Philip
7
SACHKO
, Vitaliy
5
VATUTIN
, Alexey
Alt
JORDA SANC
, David
MARTINEAU
, Matteo
9
DE SCHEPPE
, Kenny
Alt
MORA
, Maxime
PR
JAHN
, Jeremy
Alt
HAERTEIS
, Johannes
8
ARNABOLDI
, Andrea
YEVSEYEV
61 64
GERASIMOV
75 ab
BROSKA
36 63 62
HOANG
76
2
75
ROSENKRANZ
46 76
1
76
2
ORADINI
75 67
4
75
KACHMAZOV
63 62
SACHKO
62 46 63
VATUTIN
61 46 61
DE SCHEPPE
63 75
JAHN
61 62
HAERTEIS
64 64
YEVSEYEV
36 63 64
HOANG
67
5
64 62
ROSENKRANZ
63 64
SACHKO
64 63
VATUTIN
60 62
HAERTEIS
64 64
Prijzengeld
Gekwalificeerd
5 Punten
Q 2e ronde
2 Punten
580 €
Q 1e ronde
0 Punten
290 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Yevseyev D
2
Zhukayev B
Q 1e ronde
3
Blanch U
Q 1e ronde
4
Kachmazov A
Q 2e ronde
5
Vatutin A
7
Sachko V
8
Arnaboldi A
Q 1e ronde
9
De Schepper K
Q 2e ronde
Top 5
+ allemaal
1
PierreRuidant
25
pts
2
coco31cr
23
pts
3
Doro
22
pts
4
Khlass
21
pts
5
AdvantageParis
21
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple