Fermer
art_track
13
Nieuws
chevron_right
8
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
6
Ranglijst mannen
chevron_right
14
Ranglijst vrouwen
chevron_right
6
Toernooien
chevron_right
12
Video's
chevron_right
10
Foto's
gamepad
7
Pronostiek
chevron_right
12
Mijn info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
11
Rangschikking
chevron_right
15
Regels
forum
9
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
zaterdag 29 juni
maandag 1 juli (Begint om 12:00)
Resultaten
zaterdag 29 juni
vrijdag 28 juni
donderdag 27 juni
woensdag 26 juni
Toernooien
Playing tournaments
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Eastbourne
Volgende toernooien
Wimbledon
Wimbledon
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Milaan
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Volgende toernooien
Bloomfield Hills
Karlsruhe
Brasov
Modène
Troyes
Marburg
Getxo
Laval
Ajaccio
Montpellier
Rome
Getxo
Hillcrest
Stuttgart-Vaihingen
Amstelveen
Nakhon Si Thammarat 2
Hong Kong
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Sinner die zijn 1e titel als nr. 1 van de wereld won tegen Hurkacz op het gras van Halle.
Hoogtepunten van Pegula die 5 matchpoints redt tegen Kalinskaya om de finale te winnen op het gras van Berlijn.
Hoogtepunten van Paul vs Musetti in finale op het gras van de Queen's (Londen).
Hoogtepunten van Putintseva vs Tomljanovic in finale op het gras van Birmingham.
Carlos Alcaraz verslagen door Jack Draper in Queens!
Laatste video
06:36
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Valentova d. Dmitruk
6/3, 6/2
1065 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,881 Fans
Novak Djokovic
44,655 Fans
Roger Federer
41,278 Fans
Alexander Zverev
26,073 Fans
Carlos Alcaraz
23,274 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,344 Fans
Iga Swiatek
10,750 Fans
Serena Williams
10,212 Fans
Angelique Kerber
8,465 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Volledige ranking
5
2
7
00
Kucmova A
4
6
5
00
Maristany Zuleta De Reales G
ma 1
C.Alcaraz
at 14:30
M.Lajal
ma 1
C.Dolehide
at 17:30
C.Gauff
ma 1
J.Sinner
at 17:30
Y.Hanfmann
2014
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Lima 2014
ATP CH 50 - Vanaf 17 tot 23 november
06:35:35
18°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
Informatie
Official name
Lima Challenger Copa Claro
Stad
Lima, Peru
Plaats
Country Club La Planicie
Categorie
ATP CH 50
Ondergrond
Gravel (buiten)
Datum
Vanaf 17 tot 23 november 2014 (7 Dagen)
Prijzengeld
50,000 $
Website
Prijslijst
2024
Cerundolo J
d.
Boscardin Dias P
64 63
2023
Darderi L
d.
Navone M
46 63 75
2023
Guillen Meza A
d.
Bicknell B
76
3
61
2022
Ugo Carabelli C
d.
Tirante T
62 76
4
2022
Altmaier D
d.
Etcheverry T
61 67
4
64
2021
Dellien H
d.
Ugo Carabelli C
63 75
2020
Galan D
d.
Tirante T
61 36 63
2019
Monteiro T
d.
Coria F
62 67
7
64
2018
Garin C
d.
Sousa P
64 64
2017
Melzer G
d.
Kovalik J
75 76
4
2016
Garin C
d.
Andreozzi G
36 75 76
3
2015
Elias G
d.
Martin A
62 76
4
2014
Pella G
d.
Kubler J
62 64
2013
Zeballos H
d.
Bagnis F
67
4
63 63
Prijzengeld
Winnaar
90 Punten
7,200 $
Finale
55 Punten
4,240 $
1/2 finale
33 Punten
2,510 $
1/4 finale
17 Punten
1,460 $
2e ronde
8 Punten
860 $
1e ronde
0 Punten
520 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Lorenzi P
1e ronde
2
Bagnis F
1e ronde
3
Kubler J
Finale
4
Carballes Baena R
1/4 finale
5
Andreozzi G
1e ronde
6
Podlipnik-Castillo H
1/4 finale
7
Londero J
1/4 finale
8
Pella G
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple