Fermer
art_track
5
Nieuws
chevron_right
13
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
13
Ranglijst mannen
chevron_right
12
Ranglijst vrouwen
chevron_right
11
Toernooien
chevron_right
7
Video's
chevron_right
11
Foto's
gamepad
15
Pronostiek
chevron_right
5
Mijn info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
13
Rangschikking
chevron_right
7
Regels
forum
15
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
4
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 28 maart
vrijdag 29 maart (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
12:04
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,016 Fans
Novak Djokovic
43,159 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,614 Fans
Carlos Alcaraz
21,551 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
1
00
Fognini F
0
00
Gea A
7
3
00
Martineau M
6
6
00
Agamenone F
4
15
Moreno de Alboran N
3
00
Garin C
1
4
15
Moro Canas A
2
6
15
Sousa J
2
1
00
Olivieri G
0
6
00
Vallejo A
1
6
6
40
Barthel M
0
7
3
00
Naef C
6
40
Savinykh V
3
40
Klugman H
0
6
4
00
Schmidt L
1
3
6
00
Radwanska U
1
15
Kirkin E
2
40
Ferrari G
3
4
00
Hardt N
4
6
00
De Krom M
1
1
30
Møller E
4
6
30
Pennaforti G
0
40
Cesar Porras J
3
40
Merida Aguilar D
Vandaag
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
Vandaag
E.Rybakina
at 20:00
V.Azarenka
vr 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
vr 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
1981
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
München 1981
ATP 250 - Vanaf 18 mei tot 5 juli
15:50:56
5°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
Informatie
Official name
BMW Open
Stad
Munich, Duitsland
Plaats
Münchner Tennis und Turnierclub Iphitos
Categorie
ATP 250
Ondergrond
Gravel (buiten)
Datum
Vanaf 18 mei tot 5 juli 1981 (48 Dagen)
Prijzengeld
75,000 $
Website
www.bmwopen.de
Prijslijst
2023
Rune H
d.
Van de Zandschulp B
64 16 76
3
2022
Rune H
d.
Van de Zandschulp B
34 ab
2021
Basilashvili N
d.
Struff J
64 76
5
2019
Garin C
d.
Berrettini M
61 36 76
1
2018
Zverev A
d.
Kohlschreiber P
63 63
2017
Zverev A
d.
Pella G
64 63
2016
Kohlschreiber P
d.
Thiem D
76
7
46 76
4
2015
Murray A
d.
Kohlschreiber P
76
4
57 76
4
2014
Klizan M
d.
Fognini F
26 61 62
2013
Haas T
d.
Kohlschreiber P
63 76
3
2012
Kohlschreiber P
d.
Cilic M
76
8
63
2011
Davydenko N
d.
Mayer F
63 36 61
2010
Youzhny M
d.
Cilic M
63 46 64
2009
Berdych T
d.
Youzhny M
64 46 76
5
2007
Kohlschreiber P
d.
Youzhny M
26 63 64
2006
Rochus O
d.
Vliegen K
64 62
2005
Nalbandian D
d.
Pavel A
64 61
2004
Davydenko N
d.
Verkerk M
64 75
2003
Federer R
d.
Nieminen J
61 64
2002
El Aynaoui Y
d.
Schuettler R
64 64
2001
Novak J
d.
Dupuis A
64 75
2000
Squillari F
d.
Haas T
64 64
1999
Squillari F
d.
Pavel A
64 63
1998
Enqvist T
d.
Agassi A
67
4
76
6
63
1997
Philippoussis M
d.
Corretja A
76
3
16 64
1996
Dosedel S
d.
Moya C
64 46 63
1995
Ferreira W
d.
Stich M
75 76
6
1994
Stich M
d.
Korda P
62 26 63
1993
Lendl I
d.
Stich M
76
2
63
1992
Larsson M
d.
Korda P
64 46 61
1991
Gustafsson M
d.
Perez-Roldan G
36 63 43 ab
1990
Novacek K
d.
Muster T
64 62
1989
Chesnokov A
d.
Strelba M
57 76 62
1988
Perez-Roldan G
d.
Svensson J
75 63
1987
Perez-Roldan G
d.
Vajda M
63 76
1986
Sanchez E
d.
Osterthun R
61 63
1985
Nystrom J
d.
Schwaier H
61 60
1984
Pimek L
d.
Mayer G
64 46 76 64
1983
Smid T
d.
Nystrom J
60 63 46 26 75
1982
Mayer G
d.
Elter P
36 63 62 61
1981
Lewis (NZL) C
d.
Roger-Vasselin C
46 62 26 61 61
1980
Gehring R
d.
Freyss C
62 06 62 62
1979
Orantes M
d.
Fibak W
63 62 64
1978
Vilas G
d.
Mottram B
61 63 63
1977
Franulovic Z
d.
Pecci Sr. V
61 61 67 75
1976
Orantes M
d.
Meiler K
61 64 61
1975
Vilas G
d.
Meiler K
26 60 62 61
1974
Fassbender J
d.
Jauffret F
62 57 61 64
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Teltscher E
2e ronde
2
Gehring R
1/2 finale
3
Glickstein S
1/4 finale
4
Lewis (NZL) C
5
Walts B
1/4 finale
6
Slozil P
1/4 finale
7
Roger-Vasselin C
Finale
8
Pinner U
1/2 finale
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple