Fermer
art_track
12
Nieuws
chevron_right
6
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
14
Ranglijst mannen
chevron_right
10
Ranglijst vrouwen
chevron_right
10
Toernooien
chevron_right
5
Video's
chevron_right
14
Foto's
gamepad
7
Pronostiek
chevron_right
14
Mijn info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
15
Rangschikking
chevron_right
7
Regels
forum
11
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
dinsdag 23 april
Resultaten
dinsdag 23 april
maandag 22 april
zondag 21 april
zaterdag 20 april
Toernooien
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Volgende toernooien
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Barcelona Dag 2
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
Nadal vs Minaur, Tsitsipas vs Ofner, Ruud vs Muller, Fils vs Altmaier en Musetti vs Carballes Baena. Hoogtepunten van dag 3 in Barcelona
Episch gevecht tussen Rune en Dimitrov in Monte Carlo!
Laatste video
08:04
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Trotter d. Moriya
7/6
5
, 6/2
376 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,575 Fans
Novak Djokovic
43,641 Fans
Roger Federer
41,167 Fans
Alexander Zverev
24,996 Fans
Carlos Alcaraz
21,948 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,310 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,091 Fans
Garbiñe Muguruza
8,432 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Volledige ranking
0
6
6
15
Ellis B
2
7
4
00
Berankis R
4
5
7
Xiao L
6
7
6
Celikbilek A
Vandaag
N.Podoroska
at 12:30
K.Siniakova
Vandaag
D.Shnaider
at 14:00
A.Potapova
1990
2008
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1985
1984
1983
1981
1979
1977
1974
1972
Adélaïde 1990
WTA Internationnal Series - Vanaf 1 tot 7 januari
08:31:35
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
Informatie
Official name
Next Generation Adelaide International
Stad
Adelaide, Australië
Plaats
Categorie
WTA Internationnal Series
Ondergrond
Hardcourt (buiten)
Datum
Vanaf 1 tot 7 januari 1990 (6 Dagen)
Prijzengeld
125,000 $
Website
www.adelaideinternational.com.au
Prijslijst
2008
Llodra M
d.
Nieminen J
63 64
2006
Serra F
d.
Malisse X
63 64
2005
Johansson J
d.
Dent T
75 63
2004
Hrbaty D
d.
Llodra M
64 60
2003
Davydenko N
d.
Vliegen K
62 76
3
2002
Henman T
d.
Philippoussis M
64 67
6
63
2001
Haas T
d.
Massu N
63 61
2000
Edmondson M
d.
Newcombe J
67 63 76 61
1999
Enqvist T
d.
Hewitt L
46 61 62
1998
Hewitt L
d.
Stoltenberg J
36 63 76
4
1997
Woodbridge T
d.
Draper S
62 61
1996
Kafelnikov Y
d.
Black B
76 36 61
1995
Courier J
d.
Boetsch A
62 75
1994
Kafelnikov Y
d.
Volkov A
64 63
1993
Kulti N
d.
Bergstrom C
36 75 64
1992
Ivanisevic G
d.
Bergstrom C
16 76
5
64
1991
Kulti N
d.
Stich M
63 16 62
1990
Muster T
d.
Arias J
36 62 75
1989
Woodforde M
d.
Kuhnen P
75 16 75
1988
Woodforde M
d.
Masur W
62 64
1987
Masur W
d.
Scanlon B
64 76
1985
Edwards E
d.
Doohan P
62 64
1984
Bauer M
d.
Johnstone C
46 76 62
1983
Bauer M
d.
Johnstone C
46 76 62
1981
Edmondson M
d.
Drewett B
75 62
1979
Edmondson M
d.
Newcombe J
67 63 76 61
1977
Amaya V
d.
Teacher B
61 64 62
1974
Stockton D
d.
Masters G
62 63 62
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Bruguera S
1/2 finale
2
Ivanisevic G
1e ronde
3
Muster T
4
Volkov A
2e ronde
5
Annacone P
2e ronde
6
Koevermans M
1/4 finale
7
Schapers M
2e ronde
8
Rosset M
2e ronde
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple