Fermer
art_track
13
Nieuws
chevron_right
7
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
7
Ranglijst mannen
chevron_right
14
Ranglijst vrouwen
chevron_right
7
Toernooien
chevron_right
5
Video's
chevron_right
15
Foto's
gamepad
5
Pronostiek
chevron_right
12
Mijn info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
14
Rangschikking
chevron_right
9
Regels
forum
14
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
4
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 28 maart
vrijdag 29 maart (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
12:04
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Schmidt d. Radwanska
4/6, 6/3, 6/4
595 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
0
00
Zverev A
1
00
Marozsan F
40
Elias G
00
Sanchez Izquierdo N
5
1
15
Collarini A
3
6
30
Couacaud E
4
6
Cakarevic S
6
7
Raggi A
4
6
00
Giustino L
2
2
15
Alcala Gurri M
Vandaag
E.Rybakina
at 20:00
V.Azarenka
vr 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
vr 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
2022
2023
2022
2021
2010
2009
2008
2007
2006
Portoroz 2022
WTA 250 - Vanaf 12 tot 18 september
18:13:46
31°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zondag 11 september
1
DART
, Harriet
OZGEN
, Pemra
WC
SMEJKAL
, Lara
11
FRIEDSAM
, Anna-Lena
2
RUSE
, Elena-Gabriela
MORDERGER
, Yana
WC
FALKNER
, Ziva
10
STEVANOVIC
, Natalija
3
KONJUH
, Ana
MORDERGER
, Tayisiya
WC
JURIC
, Noka
7
ZAKHAROVA
, Anastasia
4
BUCSA
, Cristina
GATTO-MONT
, Giulia
RUZIC
, Antonia
8
ABDURAIMOV
, Nigina
Alt
GABUEVA
, Angelina
GJORCHESKA
, Lina
WC
BABOS
, Timea
9
WURTH
, Tara
6
BURRAGE
, Jodie
RADISIC
, Nika
BOLKVADZE
, Mariam
12
VOEGELE
, Stefanie
DART
64 62
FRIEDSAM
63 61
RUSE
61 64
FALKNER
36 76
1
64
KONJUH
75 62
ZAKHAROVA
60 60
BUCSA
57 61 62
RUZIC
76
4
61
GJORCHESKA
46 76
2
62
WURTH
61 67
3
63
BURRAGE
64 62
VOEGELE
36 64 62
FRIEDSAM
61 76
7
RUSE
63 60
ZAKHAROVA
53 ab
BUCSA
64 75
WURTH
26 62 61
BURRAGE
64 46 76
1
Prijzengeld
Gekwalificeerd
18 Punten
Q 2e ronde
12 Punten
1,613 €
Q 1e ronde
1 Punten
1,047 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Dart H
Q 2e ronde
2
Ruse E
3
Konjuh A
Q 2e ronde
4
Bucsa C
6
Burrage J
7
Zakharova A
8
Abduraimova N
Q 1e ronde
9
Wurth T
Top 5
+ allemaal
1
Alexdu88
20
pts
2
Oldtimewasbetter
19
pts
3
Thắng Trần
18
pts
4
tib_os
18
pts
5
MrG
18
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple