Fermer
art_track
13
Nieuws
chevron_right
5
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
9
Ranglijst mannen
chevron_right
13
Ranglijst vrouwen
chevron_right
12
Toernooien
chevron_right
8
Video's
chevron_right
13
Foto's
gamepad
8
Pronostiek
chevron_right
6
Mijn info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
14
Rangschikking
chevron_right
14
Regels
forum
14
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 10 mei (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 9 mei
woensdag 8 mei
dinsdag 7 mei
maandag 6 mei
Toernooien
Volgende toernooien
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praag II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Volgende toernooien
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Iga Swiatek vs Sabalenka in finale op gravel in Madrid
Hoogtepunten van Auger-Aliassime vs Lehecka in halve finale op gravel in Madrid
Rublev vs Auger-Aliassime, het dramatische einde van hun ronde 2 wedstrijd in Rotterdam
Hoogtepunten Rublev vs Auger-Aliassime in finale op gravel in Madrid
Hoogtepunten van Sabalenka vs Rybakina in halve finale op gravel in Madrid
Laatste video
10:53
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,155 Fans
Novak Djokovic
43,818 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Volledige ranking
1
7
15
Lingua Lavallen A
0
6
15
Olivo R
Vandaag
A.Zverev
at 14:30
A.Vukic
Vandaag
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Vandaag
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
1987
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
Newport 1987
ATP 250 - Vanaf 6 tot 12 juli
19:45:31
13°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
Informatie
Official name
Campbell's Hall of Fame Tennis Championships
Stad
Newport, Verenigde Staten
Plaats
International Tennis Hall of Fame
Categorie
ATP 250
Ondergrond
Gras (buiten)
Datum
Vanaf 6 tot 12 juli 1987 (6 Dagen)
Prijzengeld
100,000 $
Website
www.tennisfame.com
Prijslijst
2023
Mannarino A
d.
Michelsen A
62 64
2022
Cressy M
d.
Bublik A
26 63 76
3
2021
Anderson K
d.
Brooksby J
76
8
64
2019
Isner J
d.
Bublik A
76
2
63
2018
Johnson S
d.
Ramanathan R
75 36 62
2017
Isner J
d.
Ebden M
63 76
4
2016
Karlovic I
d.
Muller G
67
2
76
5
76
12
2015
Ram R
d.
Karlovic I
76
5
57 76
2
2014
Hewitt L
d.
Karlovic I
63 67
4
76
3
2013
Mahut N
d.
Hewitt L
57 75 63
2012
Isner J
d.
Hewitt L
76
1
64
2011
Isner J
d.
Rochus O
63 76
6
2010
Fish M
d.
Rochus O
57 63 64
2009
Czink M
d.
Safarova L
46 63 75
2009
Ram R
d.
Querrey S
67
3
75 63
2008
Santoro F
d.
Amritraj P
63 75
2007
Santoro F
d.
Mahut N
64 64
2006
Philippoussis M
d.
Gimelstob J
63 75
2005
Rusedski G
d.
Spadea V
76
3
26 64
2004
Rusedski G
d.
Popp A
76
5
76
2
2003
Ginepri R
d.
Melzer J
64 67
3
61
2002
Dent T
d.
Blake J
61 46 64
2001
Godwin N
d.
Lee M
61 64
2000
Wessels P
d.
Knippschild J
76
3
63
1999
Woodruff C
d.
Carlsen K
67
5
64 64
1998
Paes L
d.
Godwin N
63 62
1997
Sargsian S
d.
Steven B
76 46 75
1996
Pereira N
d.
Stafford G
46 64 64
1995
Prinosil D
d.
Wheaton D
76
3
57 62
1994
Wheaton D
d.
Woodbridge T
64 36 76
5
1993
Rusedski G
d.
Frana J
75 67
7
76
5
1992
Shelton B
d.
Antonitsch A
64 64
1991
Shelton B
d.
Frana J
36 64 64
1990
Aldrich P
d.
Cahill D
76 16 61
1989
Pugh J
d.
Lundgren P
64 46 62
1988
Masur W
d.
Drewett B
62 61
1987
Goldie D
d.
Giammalva Jr. S
67 64 64
1986
Scanlon B
d.
Wilkison T
75 64
1985
Gullikson T
d.
Sadri J
63 76
1984
Amritraj V
d.
Mayotte T
36 64 64
1983
Fitzgerald J
d.
Davis S
26 61 63
1982
Pfister H
d.
Estep M
61 75
1981
Kriek J
d.
Pfister H
36 63 75
1980
Amritraj V
d.
Pattison A
61 57 63
1979
Teacher B
d.
Smith S
16 63 64
1978
Mitton B
d.
James J
61 36 76
1977
Gullikson T
d.
Pfister H
64 64 57 62
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Pate D
2e ronde
2
Davis S
1e ronde
3
Masur W
1/2 finale
4
Van Rensburg C
1/2 finale
5
Seguso R
1e ronde
6
Annacone P
2e ronde
7
Grabb J
1e ronde
8
Scanlon B
1e ronde
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple