Fermer
art_track
5
Nieuws
chevron_right
7
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
14
Ranglijst mannen
chevron_right
15
Ranglijst vrouwen
chevron_right
6
Toernooien
chevron_right
10
Video's
chevron_right
11
Foto's
gamepad
12
Pronostiek
chevron_right
14
Mijn info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
5
Rangschikking
chevron_right
5
Regels
forum
9
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 28 maart
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
12:04
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,016 Fans
Novak Djokovic
43,159 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,614 Fans
Carlos Alcaraz
21,551 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
2
5
Wurth T
6
7
Begu I
6
40
Coria F
3
15
Guinard M
0
00
Maestrelli F
1
00
Herbert P
2
30
Trungelliti M
4
15
Martinez P
1
A
Zapata Miralles B
1
40
Hassan B
6
00
Iatcenko P
3
00
Hruncakova V
0
2
40
Guth M
1
6
40
Dunne K
1
00
Ionel N
0
00
Sels J
1
6
40
Baroni N
3
7
30
Royer V
1
30
Caruso S
0
15
Piraino G
1
3
00
Fossati C
3
6
00
Serdarusic N
4
30
Damas M
2
15
Wenger D
4
4
Homola P
6
6
Haliak M
1
6
40
Topo M
1
2
15
Durasovic V
Vandaag
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
vr 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
2013
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Mannen
Dames
Roland Garros 2013
Grand Slam - Vanaf 26 mei tot 9 juni
13:06:04
8°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf dinsdag 21 mei
1
BOGOMOLOV
, Alex
DI MAURO
, Alessio
ROBERT
, Stephane
ANDREEV
, Igor
BASIC
, Mirza
JAZIRI
, Malek
MOLCHANOV
, Denys
17
VESELY
, Jiri
2
POSPISIL
, Vasek
WC
TATLOT
, Johan
SCHWANK
, Eduardo
LOJDA
, Dusan
MENENDEZ-M
, Adrian
DANCEVIC
, Frank
WC
HEMERY
, Calvin
18
BACHINGER
, Matthias
3
DARCIS
, Steve
CRIVOI
, Victor
KOVALIK
, Jozef
CERVANTES
, Inigo
HERBERT
, Pierre-Hugues
KIRCHE
, Leonardo
OUANNA
, Josselin
26
GREUL
, Simon
4
HAIDER-MAU
, Andreas
MERTL
, Jan
KLAHN
, Bradley
VELOTTI
, Agustin
SOUSA
, Pedro
RIBA
, Pere
SANDGREN
, Tennys
30
BEMELMANS
, Ruben
5
UNGUR
, Adrian
MARTIN
, Andrej
CHEN
, Ti
WEINTRAUB
, Amir
BARTON
, Matthew
WU
, Di
ILHAN
, Marsel
20
JOHNSON
, Steve
6
ELIAS
, Gastao
MORIYA
, Hiroki
GOJOWCZYK
, Peter
VEIC
, Antonio
NASO
, Gianluca
REID
, Matt
BECK
, Andreas
32
GONZALEZ
, Alejandro
7
VOLANDRI
, Filippo
BAGNIS
, Facundo
SETKIC
, Aldin
REISTER
, Julian
GROTH
, Sam
DUSTOV
, Farrukh
HUTA GALUN
, Jesse
27
ZVEREV
, Mischa
8
ODESNIK
, Wayne
TRUNGELLIT
, Marco
SERGEYEV
, Ivan
STEBE
, Cedrik-Marcel
WC
HALYS
, Quentin
WANG
, Jimmy
DEVVARMAN
, Somdev
21
VIOLA
, Matteo
9
SOUZA
, Joao
UDOMCHOKE
, Danai
MEFFERT
, Dominik
CARRENO BU
, Pablo
MARTI
, Javier
PASHANSKI
, Boris
MILLOT
, Vincent
31
ITO
, Tatsuma
10
SMYCZEK
, Tim
CAPDEVILLE
, Paul
CLEZAR
, Guilherme
CERVENAK
, Pavol
WC
TEIXEIRA
, Maxime
GUEZ
, David
GINEPRI
, Robby
25
CIPOLLA
, Flavio
11
KUDLA
, Denis
DIEZ
, Steven
POLANSKY
, Peter
GOLUBEV
, Andrey
WC
MICHON
, Axel
ROCHETTE
, Laurent
DE GREEF
, Arthur
23
COPIL
, Marius
12
STRUFF
, Jan-Lennard
MELZER
, Gerald
OLIVETTI
, Albano
CAMPOZANO
, Julio cesar
IGNATIK
, Uladzimir
KUKUSHKIN
, Mikhail
DASNIERES
, Jonathan
28
GABASHVILI
, Teymuraz
13
SOCK
, Jack
AUTHOM
, Maxime
GUTIERREZ-
, Sergio
OLIVO
, Renzo
NEDOVYESOV
, Aleksandr
ARGUELLO
, Facundo
KUNITSYN
, Igor
24
BERRER
, Michael
14
MARCHENKO
, Illya
RENAVAND
, Nicolas
WC
EYSSERIC
, Jonathan
DESEIN
, Niels
AGUILAR
, Jorge
KNITTEL
, Bastian
PODLIPNIK-
, Hans
29
MUNOZ-DE L
, Daniel
15
WILLIAMS
, Rhyne
WESTERHOF
, Boy
WC
BOURGUE
, Mathias
KLEIN
, Brydan
FISCHER
, Martin
MEKTIC
, Nikola
BRUGUES-DA
, Arnau
22
PRZYSIEZNY
, Michal
16
EBDEN
, Matthew
KRAVCHUK
, Konstantin
WC
MARIE
, Jules
LAJOVIC
, Dusan
WC
BOLT
, Alex
DUCKWORTH
, James
ANDREOZZI
, Guido
19
SCHWARTZMA
, Diego
BOGOMOLOV
76
4
61
ROBERT
61 46 75
JAZIRI
06 63 97
VESELY
76
7
62
POSPISIL
62 64
LOJDA
62 63
DANCEVIC
63 76
5
BACHINGER
61 62
DARCIS
63 62
KOVALIK
62 63
HERBERT
76
7
63
GREUL
64 64
HAIDER-MAU
16 75 97
VELOTTI
63 75
RIBA
63 61
BEMELMANS
64 57 97
UNGUR
63 63
WEINTRAUB
61 63
WU
62 63
JOHNSON
36 61 62
ELIAS
63 63
VEIC
57 63 64
REID
64 64
BECK
76
4
63
VOLANDRI
62 63
REISTER
62 75
DUSTOV
16 64 64
HUTA GALUN
61 62
ODESNIK
64 64
STEBE
64 62
HALYS
63 64
DEVVARMAN
64 16 64
SOUZA
61 62
CARRENO BU
76
9
75
MARTI
61 10 ab
MILLOT
64 36 76
0
CAPDEVILLE
62 75
CERVENAK
36 76
7
86
TEIXEIRA
62 63
CIPOLLA
63 61
KUDLA
63 62
POLANSKY
63 63
MICHON
46 64 63
DE GREEF
64 75
STRUFF
64 63
CAMPOZANO
75 61
KUKUSHKIN
75 61
GABASHVILI
75 67
8
62
SOCK
64 62
OLIVO
62 57 75
ARGUELLO
63 64
BERRER
62 64
MARCHENKO
76
3
26 60
EYSSERIC
67
3
64 63
AGUILAR
64 26 64
MUNOZ-DE L
26 76
5
61
WILLIAMS
62 32 ab
BOURGUE
76
7
63
FISCHER
60 60
PRZYSIEZNY
61 64
EBDEN
76
2
67
4
64
LAJOVIC
60 75
DUCKWORTH
63 76
1
SCHWARTZMA
75 62
ROBERT
63 64
VESELY
63 63
POSPISIL
75 76
1
DANCEVIC
64 16 62
DARCIS
63 75
GREUL
46 75 62
HAIDER-MAU
61 64
RIBA
76
1
62
UNGUR
16 63 64
JOHNSON
61 63
VEIC
64 63
BECK
76
3
63
REISTER
75 64
DUSTOV
76
2
63
ODESNIK
36 76
2
63
DEVVARMAN
76
4
63
CARRENO BU
61 26 61
MILLOT
76
4
63
CERVENAK
46 76
3
63
TEIXEIRA
46 64 63
KUDLA
64 36 1513
DE GREEF
62 61
STRUFF
63 63
GABASHVILI
26 63 64
SOCK
75 64
ARGUELLO
63 75
MARCHENKO
64 61
MUNOZ-DE L
61 64
WILLIAMS
64 64
PRZYSIEZNY
46 76
6
62
LAJOVIC
63 61
DUCKWORTH
64 26 62
VESELY
62 62
POSPISIL
62 60
DARCIS
75 63
RIBA
64 76
4
JOHNSON
63 64
REISTER
61 64
DEVVARMAN
63 64
CARRENO BU
60 64
TEIXEIRA
36 62 63
KUDLA
76
5
67
3
62
STRUFF
63 76
7
SOCK
62 63
MUNOZ-DE L
63 76
6
PRZYSIEZNY
64 64
DUCKWORTH
61 64
Prijzengeld
Gekwalificeerd
25 Punten
21,000 €
Q 3e ronde
16 Punten
10,000 €
Q 2e ronde
8 Punten
5,000 €
Q 1e ronde
0 Punten
2,500 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Bogomolov JR. A
Q 2e ronde
2
Pospisil V
3
Darcis S
4
Haider-Maurer A
Q 3e ronde
5
Ungur A
Q 3e ronde
6
Elias G
Q 2e ronde
7
Volandri F
Q 2e ronde
8
Odesnik W
Q 3e ronde
Top 5
+ allemaal
1
Leroimerlin
78
pts
2
yoshi
75
pts
3
totball09
73
pts
4
Kanye West
71
pts
5
Alonso5
67
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple