Fermer
art_track
6
Nieuws
chevron_right
9
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
11
Ranglijst mannen
chevron_right
9
Ranglijst vrouwen
chevron_right
9
Toernooien
chevron_right
11
Video's
chevron_right
14
Foto's
gamepad
7
Pronostiek
chevron_right
14
Mijn info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
6
Rangschikking
chevron_right
14
Regels
forum
7
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
woensdag 3 juli (Begint om 04:00)
Resultaten
woensdag 3 juli
dinsdag 2 juli
maandag 1 juli
zondag 30 juni
Toernooien
Playing tournaments
Wimbledon
Wimbledon
Volgende toernooien
Salzburg
Brunswick
Contrexeville
Bastad
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Bloomfield Hills
Karlsruhe
Brasov
Modène
Troyes
Marburg
Getxo
Laval
Ajaccio
Montpellier
Rome
Getxo
Hillcrest
Stuttgart-Vaihingen
Amstelveen
Nakhon Si Thammarat 2
Hong Kong
Volgende toernooien
Iasi
Trieste
Winnipeg
Padova
Uriage
Roda de Bara
Sao Paulo
Tianjin
Nottingham 3
Dallas
Kassel
Den Haag
Wimbledon Juniors
Rome 2
Den Haag
Corroios-Seixal
Don Benito
Aschaffenburg
Tianjin
Buzau
Wimbledon Juniors
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Fritz vs Purcell in finale op het gras van Eastbourne.
Hoogtepunten van Kasatkina vs Fernandez in finale op het gras van Eastbourne.
Hoogtepunten van Pegula die 5 matchpoints redt tegen Kalinskaya om de finale te winnen op het gras van Berlijn.
Hoogtepunten van Shnaider vs Vekic in de finale op het gras van Bad Homburg.
Hoogtepunten van Sinner die zijn 1e titel als nr. 1 van de wereld won tegen Hurkacz op het gras van Halle.
Laatste video
08:12
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Gavrielides d. Oliveira
6/3, 6/2
875 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,888 Fans
Novak Djokovic
44,711 Fans
Roger Federer
41,280 Fans
Alexander Zverev
26,114 Fans
Carlos Alcaraz
23,349 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,346 Fans
Iga Swiatek
10,777 Fans
Serena Williams
10,213 Fans
Angelique Kerber
8,472 Fans
Garbiñe Muguruza
8,427 Fans
Volledige ranking
Volgende
Rechtstreeks
Vandaag
A.Todoni
at 14:00
C.Gauff
Vandaag
A.Muller
at 14:30
D.Medvedev
Vandaag
C.Alcaraz
at 15:30
A.Vukic
Vandaag
J.Sinner
at 17:30
M.Berrettini
2024
2024
2023
Tauste 2024
W 35+H - Vanaf 17 tot 23 juni
03:42:56
27°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
Informatie
Official name
Open Villa de Tauste 'Tomas Arrieta & Altra Logistica'
Stad
Tauste, Spanje
Plaats
Club Tennis Tauste
Categorie
W 35+H
Ondergrond
Hardcourt (buiten)
Datum
Vanaf 17 tot 23 juni 2024 (7 Dagen)
Prijzengeld
25,000 $
Website
https://clubtenistauste.com/
Prijslijst
2024
Ercan M
d.
Rodriguez V
63 60
2023
Cabrera L
d.
Vicens Mas R
61 63
Prijzengeld
Winnaar
35 Punten
3,935 $
Finale
23 Punten
2,107 $
1/2 finale
14 Punten
1,162 $
1/4 finale
8 Punten
672 $
2e ronde
4 Punten
408 $
1e ronde
0 Punten
244 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Leonard M
1e ronde
2
Klimovicova L
2e ronde
3
Sanchez A
1e ronde
4
Rodriguez V
Finale
5
Ishii S
1/2 finale
6
Volodko K
2e ronde
7
Glushko L
1e ronde
8
Gureva A
1e ronde
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple