Fermer
art_track
11
Nieuws
chevron_right
13
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
9
Ranglijst mannen
chevron_right
10
Ranglijst vrouwen
chevron_right
11
Toernooien
chevron_right
6
Video's
chevron_right
7
Foto's
gamepad
13
Pronostiek
chevron_right
8
Mijn info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
5
Rangschikking
chevron_right
7
Regels
forum
15
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
woensdag 24 april
Resultaten
woensdag 24 april
dinsdag 23 april
maandag 22 april
zondag 21 april
Toernooien
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Volgende toernooien
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
Nadal vs Minaur, Tsitsipas vs Ofner, Ruud vs Muller, Fils vs Altmaier en Musetti vs Carballes Baena. Hoogtepunten van dag 3 in Barcelona
Hoogtepunten van Ruud vs Tsitsipas in de finale op het gravelveld van Barcelona
Episch gevecht tussen Rune en Dimitrov in Monte Carlo!
Laatste video
19:09
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Sawangkaew d. Krunic
6/4, 2/6, 6/3
502 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,623 Fans
Novak Djokovic
43,672 Fans
Roger Federer
41,171 Fans
Alexander Zverev
25,011 Fans
Carlos Alcaraz
21,973 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,310 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,091 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Volledige ranking
4
7
00
Munar J
3
5
00
Borges N
7
2
00
Vukic A
6
6
00
Daniel T
5
6
00
Stephens S
3
3
00
Trevisan M
3
4
00
Zhu L
4
6
30
Jimenez Kasintseva V
5
6
00
Davis L
3
4
00
Sherif M
2
6
2
00
Bouzas Maneiro J
2
3
6
00
Badosa P
3
1
30
Chwalinska M
3
6
40
Stefanini L
0
6
2
A
Siskova A
1
0
6
40
Falei A
6
3
6
Ishii S
7
6
3
Chong E
4
15
Harris B
3
30
Kovalik J
1
6
6
00
Rincon D
3
3
7
00
Skatov T
4
30
Nicod J
4
30
Kolar Z
4
3
6
00
Noguchi R
3
6
2
00
Bolt A
2
15
Fery A
6
00
Berankis R
Vandaag
A.Karatsev
at 14:00
F.Marozsan
Vandaag
B.Coric
at 16:00
B.Hassan
2018
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Mannen
Dames
US Open 2018
Grand Slam - Vanaf 27 augustus tot 9 september
06:49:15
27°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf dinsdag 21 augustus
1
ZHENG
, Saisai
TEICHMANN
, Jil
GEORGES
, Myrtille
HIBI
, Mayo
PATTINAMA
, Lesley
JANG
, Su Jeong
DUVAL
, Victoria
31
ZHUK
, Sofya
2
BOULTER
, Katie
BROADY
, Naomi
GARCIA PER
, Georgina
SCHäFER
, Anne
WC
LI
, Ann
BOUZKOVA
, Marie
IVAKHNENKO
, Valentyna
23
KOSTYUK
, Marta
3
BRENGLE
, Madison
TAYLOR
, Gabriella
WC
MATTEK-SAN
, Bethanie
SMITKOVA
, Tereza
MINELLA
, Mandy
RADANOVIC
, Dejana
MIN
, Grace
32
KALINSKAYA
, Anna
4
GOLUBIC
, Viktorija
WC
KRATZER
, Ashley
ZARAZUA
, Renata
GLUSHKO
, Julia
JOVANOVSKI
, Bojana
AIAVA
, Destanee
DI GIUSEPP
, Martina
25
POTAPOVA
, Anastasia
5
DIATCHENKO
, Vitalia
MUCHOVA
, Karolina
LU
, Jiajing
PAOLINI
, Jasmine
ABANDA
, Francoise
PONCHET
, Jessika
ROGOWSKA
, Olivia
22
HADDAD MAI
, Beatriz
6
DANILOVIC
, Olga
ANDREESCU
, Bianca
DART
, Harriet
FOURLIS
, Jaimee
SRAMKOVA
, Rebecca
MARTINCOVA
, Tereza
RUSE
, Elena-Gabriela
26
KALININA
, Anhelina
7
RUS
, Arantxa
KHROMACHEV
, Irina
HARTMAN
, Irina
RYBAKINA
, Elena
STOJANOVIC
, Nina
BOLSOVA
, Aliona
BUYUKAKCAY
, Cagla
27
LIU
, Fangzhou
8
BARTHEL
, Mona
HRADECKA
, Lucie
GRAMMATIKO
, Valentini
SOLER-ESPI
, Silvia
CEPEDE ROY
, Veronica
DI LORENZO
, Francesca
LOTTNER
, Antonia
28
TOMOVA
, Viktoriya
9
JABEUR
, Ons
DUNNE
, Katy
AHN
, Kristie
ZAVATSKA
, Katarina
BADOSA
, Paula
WC
CHANG
, Sophie
KIICK
, Allie
30
DULGHERU
, Alexandra
10
GIBBS
, Nicole
MRDEZA
, Tereza
KHAZANIUK
, Deniz
KORPATSCH
, Tamara
GOVORTSOVA
, Olga
LISICKI
, Sabine
KOSTOVA
, Elitsa
21
FERRO
, Fiona
11
WATSON
, Heather
WC
GAUFF
, Cori
SHIMIZU
, Ayano
HAN
, XinYun
SWAN
, Katie
CHIESA
, Deborah
DOI
, Misaki
17
HIBINO
, Nao
12
ZHU
, Lin
ZAJA
, Anna
KOVINIC
, Danka
PIERI
, Jessica
STOLLAR
, Fanny
KREJCIKOVA
, Barbora
CRISTIAN
, Jaqueline
24
ZVONAREVA
, Vera
13
LEPCHENKO
, Varvara
STEWART
, Katerina
TREVISAN
, Martina
KARATANTCH
, Sesil
VON DEICHM
, Kathinka
HON
, Priscilla
WC
BRODSKY
, Gail
29
BARA
, Irina
14
FRECH
, Magdalena
LAO
, Danielle
HESSE
, Amandine
PERRIN
, Conny
DAVIS
, Lauren
GJORCHESKA
, Lina
ZHANG
, Yuxuan
19
FETT
, Jana
15
DUQUE-MARI
, Mariana
RODIONOVA
, Arina
WC
PEGULA
, Jessica
WC
DAY
, Kayla
SCHNYDER
, Patty
ZANEVSKA
, Maryna
LU
, Jing Jing
20
KUDERMETOV
, Veronika
16
BOUCHARD
, Eugenie
ZHAO
, Carol
WC
MCNALLY
, Catherine
GORGODZE
, Ekaterine
NAMIGATA
, Junri
LOEB
, Jamie
SCHOOFS
, Bibiane
18
BONAVENTUR
, Ysaline
TEICHMANN
76
1
36 60
HIBI
61 62
PATTINAMA
60 75
ZHUK
63 63
BROADY
64 46 61
GARCIA PER
63 63
BOUZKOVA
64 64
KOSTYUK
46 76
6
76
4
BRENGLE
61 61
SMITKOVA
75 46 61
MINELLA
61 63
KALINSKAYA
62 62
GOLUBIC
64 75
GLUSHKO
46 61 64
JOVANOVSKI
64 64
POTAPOVA
63 75
MUCHOVA
61 67
2
61
PAOLINI
63 62
ABANDA
16 62 63
HADDAD MAI
76
3
61
DANILOVIC
63 75
FOURLIS
62 75
MARTINCOVA
64 62
KALININA
61 76
2
RUS
76
3
63
RYBAKINA
75 63
BOLSOVA
63 63
LIU
63 26 64
BARTHEL
75 26 61
SOLER-ESPI
64 76
5
DI LORENZO
64 76
6
LOTTNER
61 61
JABEUR
62 61
AHN
64 63
BADOSA
76
7
63
DULGHERU
62 36 62
GIBBS
61 61
KORPATSCH
46 64 63
GOVORTSOVA
64 75
FERRO
61 57 64
WATSON
64 61
SHIMIZU
46 63 64
SWAN
36 64 64
HIBINO
64 63
ZHU
64 75
PIERI
62 64
STOLLAR
36 76
3
63
ZVONAREVA
63 61
LEPCHENKO
62 61
TREVISAN
63 26 64
VON DEICHM
60 63
BRODSKY
75 64
LAO
63 63
PERRIN
63 63
GJORCHESKA
67
2
75 63
FETT
64 26 63
RODIONOVA
75 75
PEGULA
63 61
SCHNYDER
57 62 64
KUDERMETOV
75 63
BOUCHARD
60 61
GORGODZE
06 75 62
LOEB
63 60
BONAVENTUR
63 62
TEICHMANN
64 64
ZHUK
75 36 62
GARCIA PER
64 76
3
BOUZKOVA
61 75
BRENGLE
63 67
5
62
KALINSKAYA
61 63
GLUSHKO
62 75
POTAPOVA
76
5
63
MUCHOVA
75 62
ABANDA
76
3
63
FOURLIS
46 76
6
62
KALININA
63 61
RUS
62 62
BOLSOVA
64 61
BARTHEL
46 76
6
60
DI LORENZO
64 75
JABEUR
61 62
DULGHERU
62 63
GIBBS
64 76
6
GOVORTSOVA
46 64 64
WATSON
62 64
SWAN
61 64
ZHU
26 62 61
ZVONAREVA
75 62
TREVISAN
62 16 75
VON DEICHM
62 64
LAO
64 75
FETT
63 26 63
PEGULA
63 61
SCHNYDER
67
4
61 64
BOUCHARD
61 62
LOEB
64 64
TEICHMANN
61 75
BOUZKOVA
62 67
4
62
KALINSKAYA
63 75
GLUSHKO
76
5
62
MUCHOVA
64 62
KALININA
36 62 61
RUS
57 60 62
DI LORENZO
64 62
JABEUR
63 76
4
GIBBS
64 61
WATSON
62 64
ZVONAREVA
62 46 75
VON DEICHM
64 63
LAO
64 64
SCHNYDER
63 62
BOUCHARD
60 63
Prijzengeld
Gekwalificeerd
40 Punten
23,000 $
Q 3e ronde
30 Punten
8,638 $
Q 2e ronde
20 Punten
5,775 $
Q 1e ronde
2 Punten
3,000 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Zheng S
Q 1e ronde
2
Boulter K
Q 1e ronde
3
Brengle M
Q 3e ronde
4
Golubic V
Q 2e ronde
5
Diatchenko V
Q 1e ronde
6
Danilovic O
Q 2e ronde
7
Rus A
8
Barthel M
Q 3e ronde
Top 5
+ allemaal
1
Oargwius
62
pts
2
Thibaut C.
61
pts
3
bybyss
57
pts
4
To be determined
56
pts
5
Zyril
56
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple