Fermer
art_track
8
Nieuws
chevron_right
6
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
5
Ranglijst mannen
chevron_right
11
Ranglijst vrouwen
chevron_right
8
Toernooien
chevron_right
9
Video's
chevron_right
9
Foto's
gamepad
15
Pronostiek
chevron_right
9
Mijn info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
12
Rangschikking
chevron_right
8
Regels
forum
9
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 29 maart
Resultaten
vrijdag 29 maart
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Hoogtepunten Miami 2024
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
04:45
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Nicod d. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,018 Fans
Novak Djokovic
43,171 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Volledige ranking
5
1
Coria F
7
6
Moutet C
5
30
Gea A
6
30
Herbert P
3
30
Hassan B
3
30
Garin C
1
6
40
Varillas J
0
4
40
Oliveira G
3
6
00
Bayerlova M
5
1
00
Makarova E
1
00
Hesse A
4
00
Lodikova D
3
6
4
00
Serdarusic N
3
2
6
30
Serafini M
Vandaag
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
2023
2023
Vilnius 2023
ATP CH 100 - Vanaf 7 tot 12 februari
17:46:02
-2°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zondag 5 februari
1
MASUR
, Daniel
WEHNELT
, Kai
Alt
TKEMALADZE
, Zura
9
FERRARI
, Gianmarco
2
ZHUKAYEV
, Beibit
WC
REKLEVICIU
, Pijus
WC
VAISE
, Tomas
8
GERASIMOV
, Egor
3
DONSKOY
, Evgeny
PR
OCLEPPO
, Julian
METREVELI
, Aleksandre
10
FRIBERG
, Karl
4
YEVSEYEV
, Denis
PR
JAHN
, Jeremy
JORDA SANC
, David
12
ARNABOLDI
, Federico
5
SACHKO
, Vitaliy
WC
BABELIS
, Tadas
WC
TVERIJONAS
, Julius
7
KIRKIN
, Ergi
6
BROOM
, Charles
PURTSELADZ
, Saba
Alt
KADHE
, Arjun
11
ROSENKRANZ
, Mats
MASUR
36 64 63
FERRARI
61 64
ZHUKAYEV
61 63
GERASIMOV
63 64
OCLEPPO
75 63
FRIBERG
64 76
4
YEVSEYEV
64 61
ARNABOLDI
62 76
6
SACHKO
63 75
KIRKIN
63 64
PURTSELADZ
64 26 63
ROSENKRANZ
63 64
MASUR
46 63 61
GERASIMOV
36 64 64
OCLEPPO
63 76
4
YEVSEYEV
76
5
63
KIRKIN
62 64
ROSENKRANZ
36 62 63
Prijzengeld
Gekwalificeerd
5 Punten
Q 2e ronde
2 Punten
580 $
Q 1e ronde
0 Punten
290 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Masur D
2
Zhukayev B
Q 2e ronde
3
Donskoy E
Q 1e ronde
4
Yevseyev D
5
Sachko V
Q 2e ronde
6
Broom C
Q 1e ronde
7
Kirkin E
8
Gerasimov E
Top 5
+ allemaal
1
mathaja
24
pts
2
Pingouin77
20
pts
3
paillasse71
19
pts
4
babyleo
17
pts
5
rod0331
16
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple