Fermer
art_track
8
Nieuws
chevron_right
13
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
10
Ranglijst mannen
chevron_right
6
Ranglijst vrouwen
chevron_right
10
Toernooien
chevron_right
15
Video's
chevron_right
13
Foto's
gamepad
9
Pronostiek
chevron_right
13
Mijn info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
10
Rangschikking
chevron_right
13
Regels
forum
7
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 28 maart
vrijdag 29 maart (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
04:12
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
0
6
00
Rybakina E
3
4
00
Azarenka V
1
7
1
00
Bondar A
3
5
6
00
Jones F
1
00
Mayo A
2
00
Barrios Vera T
0
6
4
40
Sakamoto P
1
4
6
A
Luz O
vr 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
vr 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
vr 29
F.Coria
at 10:00
F.Krajinovic
vr 29
J.De Jong
at 13:00
P.Martinez
2021
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Mannen
Dames
Wimbledon 2021
Grand Slam - Vanaf 28 juni tot 10 juli
20:21:13
18°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf dinsdag 22 juni
1
OSORIO
, Camila
LIANG
, En-Shuo
UDVARDY
, Panna
CEPEDE ROY
, Veronica
PONCHET
, Jessika
PARRIZAS D
, Nuria
MELNIKOVA
, Marina
29
WANG
, Xiyu
2
TOMOVA
, Viktoriya
BURILLO ES
, Irene
LAO
, Danielle
DULGHERU
, Alexandra
RADWANSKA
, Urszula
XUN
, Fang Ying
BANDECCHI
, Susan
18
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
3
ERRANI
, Sara
HUNTER
, Storm
KRUNIC
, Aleksandra
BONDAR
, Anna
VICKERY
, Sachia
MURAMATSU
, Chihiro
CHWALINSKA
, Maja
31
BUREL
, Clara
4
KALINSKAYA
, Anna
GALFI
, Dalma
HRUNCAKOVA
, Viktoria
DE VROOME
, Indy
MIN
, Grace
HON
, Priscilla
YOU
, Xiaodi
26
RAKHIMOVA
, Kamilla
5
FRIEDSAM
, Anna-Lena
WC
SILVA
, Eden
MRDEZA
, Tereza
VOLYNETS
, Katie
SNIGUR
, Daria
HADDAD MAI
, Beatriz
KIICK
, Allie
21
BONAVENTUR
, Ysaline
6
MCNALLY
, Catherine
DANILOVIC
, Olga
CABRERA
, Lizette
WC
SWAN
, Katie
RODIONOVA
, Arina
GATTO-MONT
, Giulia
OZGEN
, Pemra
32
FRECH
, Magdalena
Alt
PIERI
, Jessica
HAAS
, Barbara
SMITKOVA
, Tereza
CRISTIAN
, Jaqueline
KOSTOVA
, Elitsa
AIAVA
, Destanee
ANDERSON
, Robin
30
WANG
, Xinyu
8
PIRONKOVA
, Tsvetana
ARCONADA
, Usue Maitane
JANI
, Reka-Luca
WC
BAINS
, Naiktha
BOLKVADZE
, Mariam
FLINK
, Varvara
WC
MUTAVDZIC
, Matilda
23
KONJUH
, Ana
9
BARA
, Irina
BUCSA
, Cristina
MINELLA
, Mandy
VOLODKO
, Kateryna
SRAMKOVA
, Rebecca
HOGENKAMP
, Richel
BENOIT
, Marie
24
GOVORTSOVA
, Olga
10
DODIN
, Oceane
GUERRERO A
, Eva
RUSE
, Elena-Gabriela
WALTERT
, Simona
PEREZ
, Ellen
KUNG
, Leonie
GRABHER
, Julia
20
ZAVATSKA
, Katarina
11
SHERIF
, Mayar
FETECAU
, Irina
VIKHLYANTS
, Natalia
NIEMEIER
, Jule
SEGUEL
, Daniela
PATTINAMA
, Lesley
STEVANOVIC
, Natalija
28
INGLIS
, Maddison
12
WANG
, Yafan
ZANEVSKA
, Maryna
ARRUABARRE
, Lara
FETT
, Jana
TSURENKO
, Lesia
LEE
, Gabriela
WC
MOORE
, Tara
27
ZARAZUA
, Renata
13
AHN
, Kristie
DOLEHIDE
, Caroline
GORGODZE
, Ekaterine
WC
SHAW
, Eva
NICULESCU
, Monica
EIKERI
, Ulrikke
MUHAMMAD
, Asia
17
VOEGELE
, Stefanie
14
KALININA
, Anhelina
GARCIA PER
, Georgina
SAVINYKH
, Valeria
GASANOVA
, Anastasia
DIATCHENKO
, Vitalia
HAN
, Na-Lae
DI GIUSEPP
, Martina
25
KAWA
, Katarzyna
15
MINNEN
, Greet
NARA
, Kurumi
HIBI
, Mayo
OSUIGWE
, Whitney
RAINA
, Ankita
LEPCHENKO
, Varvara
BUYUKAKCAY
, Cagla
22
TAN
, Harmony
16
LIU
, Claire
LOEB
, Jamie
SHINIKOVA
, Isabella
DI LORENZO
, Francesca
LU
, Jiajing
KUCOVA
, Kristina
GERLACH
, Katharina
19
SHARMA
, Astra
OSORIO
64 36 64
UDVARDY
36 63 75
PARRIZAS D
76
1
63
WANG
63 63
TOMOVA
62 62
LAO
63 61
RADWANSKA
61 60
SCHMIEDLOV
63 36 63
HUNTER
36 76
2
61
KRUNIC
75 76
4
VICKERY
63 46 61
BUREL
76
5
64
KALINSKAYA
46 64 61
DE VROOME
62 62
HON
62 64
RAKHIMOVA
62 64
SILVA
64 75
VOLYNETS
61 60
HADDAD MAI
36 62 64
BONAVENTUR
62 62
MCNALLY
46 61 62
SWAN
75 62
RODIONOVA
63 60
FRECH
62 75
HAAS
64 26 60
SMITKOVA
57 76
1
62
KOSTOVA
64 75
WANG
75 76
3
PIRONKOVA
61 60
BAINS
75 63
FLINK
64 26 64
KONJUH
61 62
BUCSA
57 62 63
VOLODKO
62 26 61
SRAMKOVA
76
2
64
GOVORTSOVA
75 64
DODIN
76
5
63
WALTERT
62 62
PEREZ
75 75
GRABHER
62 63
SHERIF
63 61
NIEMEIER
36 63 64
PATTINAMA
64 62
INGLIS
62 61
WANG
63 63
FETT
76
3
75
TSURENKO
64 63
MOORE
76
3
62
AHN
16 75 62
GORGODZE
62 62
NICULESCU
63 63
MUHAMMAD
76
8
63
KALININA
61 61
GASANOVA
64 63
DIATCHENKO
64 64
KAWA
62 46 64
MINNEN
63 67
6
61
HIBI
62 64
LEPCHENKO
63 76
1
TAN
62 64
LIU
63 62
SHINIKOVA
26 76
5
62
KUCOVA
62 62
SHARMA
64 60
OSORIO
64 36 62
PARRIZAS D
76
5
63
LAO
61 26 64
RADWANSKA
63 75
HUNTER
63 62
BUREL
57 62 63
KALINSKAYA
63 62
HON
63 62
VOLYNETS
61 62
HADDAD MAI
76
2
61
SWAN
46 76
4
75
RODIONOVA
75 75
SMITKOVA
76
6
63
WANG
62 61
PIRONKOVA
61 62
KONJUH
60 57 63
BUCSA
61 61
GOVORTSOVA
46 76
2
62
DODIN
75 76
5
PEREZ
60 63
NIEMEIER
64 63
PATTINAMA
76
7
67
4
61
WANG
76
3
63
TSURENKO
64 61
AHN
62 63
NICULESCU
63 62
KALININA
36 61 62
DIATCHENKO
75 61
MINNEN
64 60
LEPCHENKO
64 36 62
LIU
64 63
SHARMA
67
4
64 63
OSORIO
36 63 62
LAO
63 62
BUREL
46 63 75
KALINSKAYA
75 16 75
VOLYNETS
75 64
SWAN
60 64
WANG
64 63
KONJUH
62 46 62
GOVORTSOVA
63 62
PEREZ
76
4
76
5
PATTINAMA
64 26 97
TSURENKO
57 62 62
NICULESCU
75 61
DIATCHENKO
64 63
MINNEN
62 62
LIU
46 62 61
Prijzengeld
Gekwalificeerd
0 Punten
Q 3e ronde
30 Punten
14,000 €
Q 2e ronde
20 Punten
7,000 €
Q 1e ronde
2 Punten
3,500 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Osorio C
2
Tomova V
Q 2e ronde
3
Errani S
Q 1e ronde
4
Kalinskaya A
5
Friedsam A
Q 1e ronde
6
Mcnally C
Q 2e ronde
8
Pironkova T
Q 3e ronde
9
Bara I
Q 1e ronde
Top 5
+ allemaal
1
Rafael W.
66
pts
2
bulgaaross
60
pts
3
Football
54
pts
4
tony5488
51
pts
5
tib_os
51
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple