Fermer
art_track
13
Nieuws
chevron_right
10
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
5
Ranglijst mannen
chevron_right
10
Ranglijst vrouwen
chevron_right
8
Toernooien
chevron_right
8
Video's
chevron_right
6
Foto's
gamepad
15
Pronostiek
chevron_right
5
Mijn info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
6
Rangschikking
chevron_right
6
Regels
forum
7
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 28 maart
vrijdag 29 maart (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
04:12
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
5
0
6
40
Rybakina E
4
6
4
A
Azarenka V
2
00
Todoni A
5
00
Riera J
2
5
00
Mayo A
5
7
00
Barrios Vera T
3
00
Ugo Carabelli C
1
00
Cukierman D
vr 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
vr 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
vr 29
F.Coria
at 10:00
F.Krajinovic
vr 29
J.De Jong
at 13:00
P.Martinez
2014
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Winston-Salem 2014
ATP 250 - Vanaf 17 tot 23 augustus
17:30:28
27°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf vrijdag 15 augustus
1
GOFFIN
, David
BYE
MARRERO
, David
WC
LEE
, Adam
VEGA
, Quinton
WC
HO
, Jonathan
BEGEMANN
, Andre
6
JUNG
, Jason
2
BOLELLI
, Simone
BYE
QUIGLEY
, Eric
WOLMARANS
, Fritz
MONROE
, Nicholas
WC
KAN
, Maksim
BYE
5
ODESNIK
, Wayne
3
GROTH
, Sam
BYE
KRAINIK
, Pavel
PAVIC
, Mate
MEISTER (R
, Nicolas
WC
DELCORE
, Anthony
GIRON
, Marcos
8
KING
, Kevin
4
DZUMHUR
, Damir
BYE
BANGOURA
, Sekou
FLEMING
, Colin
OSWALD
, Philipp
MERGEA
, Florin
CARTER
, Andrew
7
GARANGANGA
, Takanyi
GOFFIN
LEE
64 63
HO
75 61
JUNG
36 64 75
BOLELLI
QUIGLEY
63 57 64
MONROE
61 76
5
ODESNIK
GROTH
PAVIC
76
9
16 62
MEISTER (R
64 61
GIRON
64 64
DZUMHUR
BANGOURA
76
1
62
OSWALD
60 63
GARANGANGA
64 46 64
GOFFIN
62 60
JUNG
63 60
BOLELLI
76
7
64
ODESNIK
63 61
PAVIC
76
5
64
GIRON
61 26 64
DZUMHUR
63 57 63
OSWALD
64 36 61
GOFFIN
75 61
ODESNIK
46 63 62
GIRON
36 63 64
DZUMHUR
64 64
Prijzengeld
Gekwalificeerd
5 Punten
3,115 $
Q 3e ronde
3 Punten
950 $
Q 2e ronde
0 Punten
455 $
Q 1e ronde
0 Punten
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Goffin D
2
Bolelli S
Q 3e ronde
3
Groth S
Q 2e ronde
4
Dzumhur D
5
Odesnik W
6
Jung J
Q 3e ronde
7
Garanganga T
Q 2e ronde
8
King K
Q 1e ronde
Top 5
+ allemaal
1
galubeho
30
pts
2
Nonostar
30
pts
3
ramzi
29
pts
4
Delpo30
28
pts
5
Almagro26
28
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple