Fermer
art_track
8
Nieuws
chevron_right
8
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
12
Ranglijst mannen
chevron_right
11
Ranglijst vrouwen
chevron_right
15
Toernooien
chevron_right
8
Video's
chevron_right
5
Foto's
gamepad
6
Pronostiek
chevron_right
8
Mijn info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
10
Rangschikking
chevron_right
11
Regels
forum
13
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
zaterdag 20 april (Begint om 04:00)
Resultaten
vrijdag 19 april
donderdag 18 april
woensdag 17 april
dinsdag 16 april
Toernooien
Playing tournaments
Barcelone
München
Bucharest
Stuttgart
Rouen
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Acapulco
Oeiras 3
Tallahassee
Gwangju
San Miguel de Tucuman
Santa Margherita Di Pula 4
Hammamet 7
Oeiras
Koper
Chiasso
Shenzhen 2
Calvi
Santa Margherita Di Pula 4
Hammamet 5
Volgende toernooien
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
Jannik Sinner vs Stefanos Tsitsipas Hoogtepunten halve finale | Monte Carlo 2024
Episch gevecht tussen Rune en Dimitrov in Monte Carlo!
Hoogtepunten van Barcelona Dag 2
Laatste video
12:41
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Boisson d. Burillo Escorihuela
6/1, 6/3
467 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,560 Fans
Novak Djokovic
43,611 Fans
Roger Federer
41,163 Fans
Alexander Zverev
24,969 Fans
Carlos Alcaraz
21,925 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Iga Swiatek
10,061 Fans
Garbiñe Muguruza
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,344 Fans
Volledige ranking
0
6
4
A
Fils A
1
3
6
40
Lajovic D
4
6
3
00
Kostyuk M
3
4
6
15
Gauff C
4
5
40
Ritschard A
4
7
40
Hemery C
za 20
I.Swiatek
at 14:00
E.Rybakina
2022
2022
2021
Zagreb 2022
ATP CH 80 - Vanaf 9 tot 14 mei
21:52:25
12°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zondag 8 mei
1
ZHANG
, Zhizhen
BYE
PR
WU
, Yibing
11
SULTANOV
, Khumoyun
2
SOEDA
, Go
BYE
Alt
NEUCHRIST
, Maximilian
10
ECHARGUI
, Moez
3
FATIC
, Nerman
BYE
WC
NINCEVIC
, Frane
12
CHEPELEV
, Andrey
4
MISOLIC
, Filip
Alt
DONSKI
, Alexander
WC
BILJESKO
, Domagoj
9
SHANG
, Juncheng
5
LAMASINE
, Tristan
JUSZCZAK
, Pawel
WC
BARUN
, Bozo
7
GIMENO VAL
, Carlos
6
MAROZSAN
, Fabian
WC
JURINA
, Patrik
Alt
DAMAS
, Miguel
8
SETKIC
, Aldin
ZHANG
WU
64 61
SOEDA
NEUCHRIST
76
1
46 63
FATIC
CHEPELEV
61 60
MISOLIC
64 16 62
SHANG
62 67
2
63
LAMASINE
64 63
GIMENO VAL
63 76
1
MAROZSAN
61 63
SETKIC
64 62
WU
76
6
64
NEUCHRIST
64 60
FATIC
26 62 61
MISOLIC
62 57 76
3
GIMENO VAL
75 16 75
MAROZSAN
46 64 61
Prijzengeld
Gekwalificeerd
4 Punten
Q 2e ronde
2 Punten
225 €
Q 1e ronde
0 Punten
115 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Zhang Z
Q 2e ronde
2
Soeda G
Q 2e ronde
3
Fatic N
4
Misolic F
5
Lamasine T
Q 2e ronde
6
Marozsan F
7
Gimeno Valero C
8
Setkic A
Q 2e ronde
Top 5
+ allemaal
1
pib
14
pts
2
CocoMln
12
pts
3
Boccaccio
12
pts
4
72nick1102
10
pts
5
Cédric
10
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple