Fermer
art_track
11
Nieuws
chevron_right
10
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
7
Ranglijst mannen
chevron_right
15
Ranglijst vrouwen
chevron_right
12
Toernooien
chevron_right
14
Video's
chevron_right
9
Foto's
gamepad
14
Pronostiek
chevron_right
5
Mijn info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
5
Rangschikking
chevron_right
14
Regels
forum
8
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 13 juni
Resultaten
donderdag 13 juni
woensdag 12 juni
dinsdag 11 juni
maandag 10 juni
Toernooien
Playing tournaments
Stuttgart
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Volgende toernooien
Halle
Londen
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Volgende toernooien
Poznan
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Bekijk Zverev over de finale tegen Alcaraz na zijn overwinning in de halve finale op Roland-Garros 2024
Bekijk het on-court interview van Alcaraz na zijn overwinning in de kwartfinales op Roland-Garros 2024
Bekijk Sinner's post-match persconferentie na zijn halve finale verlies tegen Alcaraz op Roland-Garros 2024
Bekijk het on-court interview met Zverev na zijn overwinning in de kwartfinale op Roland-Garros 2024
Bekijk Paolini's persconferentie na haar halve finale overwinning op Roland-Garros 2024
Laatste video
09:19
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Fonseca d. Dzumhur
6/1, 7/5
1176 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,833 Fans
Novak Djokovic
44,573 Fans
Roger Federer
41,226 Fans
Alexander Zverev
25,962 Fans
Carlos Alcaraz
23,117 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,341 Fans
Iga Swiatek
10,692 Fans
Serena Williams
10,210 Fans
Angelique Kerber
8,446 Fans
Garbiñe Muguruza
8,427 Fans
Volledige ranking
1
6
3
40
Lu J
2
2
6
40
Wu H
5
30
Zolotareva A
4
00
Liang E
1
40
Shi H
0
A
Wang M
6
4
00
Imamura S
4
6
00
Wang Q
Vandaag
A.Popyrin
at 12:30
T.Paul
Vandaag
J.Pegula
at 12:30
A.Krunic
Vandaag
A.De Minaur
at 14:30
Z.Bergs
Vandaag
J.Duckworth
at 16:30
B.Shelton
2014
2024
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Bucharest 2014
ATP 250 - Vanaf 21 tot 27 april
07:51:44
10°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zaterdag 19 april
1
KAMKE
, Tobias
WC
LUNCANU
, Petru-Alexandru
PAVIC
, Mate
BASILASHVI
, Nikoloz
DUBARENCO
, Maxim
JEBAVY
, Roman
LAAKSONEN
, Henri
5
DZUMHUR
, Damir
2
RIBA
, Pere
WC
PATRUI
, Andrei
BASIC
, Mirza
CRIVOI
, Victor
GROZDANOV
, Tihomir
VATUTIN
, Alexey
WC
APOSTOL
, Andrei Stefan
2
BERANKIS
, Ricardas
3
MATHIEU
, Paul-Henri
WC
SZEKELY
, Andras
ROCHUS
, Olivier
TRINKER
, Bastian
MERTL
, Jan
VAGNOZZI
, Simone
TREVISAN
, Matteo
7
ALBOT
, Radu
4
UNGUR
, Adrian
BACHINGER
, Matthias
SETKIC
, Aldin
GERASIMOV
, Egor
KLEC
, Ivo
LINZER
, Michael
DESEIN
, Niels
8
POSPISIL
, Jaroslav
KAMKE
63 62
BASILASHVI
64 64
JEBAVY
61 62
LAAKSONEN
64 61
RIBA
61 61
BASIC
75 46 64
VATUTIN
64 61
BERANKIS
61 63
MATHIEU
61 62
ROCHUS
62 26 61
VAGNOZZI
36 63 63
ALBOT
64 26 63
UNGUR
64 46 63
GERASIMOV
64 64
LINZER
64 60
POSPISIL
75 57 64
BASILASHVI
75 64
LAAKSONEN
76
0
62
BASIC
64 63
BERANKIS
75 62
MATHIEU
61 64
ALBOT
63 75
UNGUR
63 63
POSPISIL
62 60
BASILASHVI
67
0
61 64
BERANKIS
57 64 62
MATHIEU
63 61
UNGUR
64 64
Prijzengeld
Gekwalificeerd
12 Punten
4,080 €
Q 3e ronde
6 Punten
710 €
Q 2e ronde
0 Punten
340 €
Q 1e ronde
0 Punten
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Kamke T
Q 2e ronde
2
Berankis R
2
Riba P
Q 2e ronde
3
Mathieu P
4
Ungur A
5
Dzumhur D
Q 1e ronde
7
Albot R
Q 3e ronde
8
Pospisil J
Q 3e ronde
Top 5
+ allemaal
1
GugaGuga
40
pts
2
Keivin
32
pts
3
nic01
31
pts
4
Felix33
31
pts
5
Hellioss
30
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple