Fermer
art_track
10
Nieuws
chevron_right
7
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
11
Ranglijst mannen
chevron_right
11
Ranglijst vrouwen
chevron_right
15
Toernooien
chevron_right
11
Video's
chevron_right
8
Foto's
gamepad
6
Pronostiek
chevron_right
15
Mijn info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
8
Rangschikking
chevron_right
13
Regels
forum
14
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
dinsdag 21 mei
Resultaten
dinsdag 21 mei
maandag 20 mei
zondag 19 mei
zaterdag 18 mei
Toernooien
Playing tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Volgende toernooien
Roland Garros
Roland Garros
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Volgende toernooien
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Zverev vs Tabilo in halve finale op klei in Rome (Masters 1000)
Alcaraz viert zijn 21e verjaardag. Kijk je ogen uit, hier is de Top 21 van de beste foto's van de Spanjaard tot nu toe!
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric en Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Hier zijn de hoogtepunten van dag 2 in Roma (Masters 1000)
Hoogtepunten van Swiatek vs Sabalenka in finale op klei in Rome (WTA 1000)
Djokovic bedwelmd door Tabilo! Hoogtepunten uit ronde 3 tussen de Serviër en de Chileen op de klei van Rome (Masters 1000)
Laatste video
00:29
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Michelsen d. Kovacevic
3/6, 6/3, 6/4
583 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,325 Fans
Novak Djokovic
43,953 Fans
Roger Federer
41,191 Fans
Alexander Zverev
25,311 Fans
Carlos Alcaraz
22,322 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,338 Fans
Iga Swiatek
10,368 Fans
Serena Williams
10,192 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,402 Fans
Volledige ranking
1
6
4
30
Eubanks C
3
1
6
30
Griekspoor T
7
00
Machac T
6
00
Draper J
3
7
00
Darderi L
4
5
30
Daniel T
0
00
Fanselow S
6
00
Nishioka Y
1
00
Sorribes Tormo S
2
00
Podoroska N
2
00
Squire H
3
00
Dzumhur D
5
30
De Jong J
5
00
Llamas Ruiz P
4
6
6
40
Cressy M
5
4
7
15
Pellegrino A
0
4
40
Roca Batalla O
2
6
15
Novak D
2
00
Cengiz B
6
30
Tomova V
0
7
00
Trevisan M
2
5
00
Hibino N
2
3
6
40
Grenier H
2
6
4
30
Boyer T
1
7
00
Huesler M
4
6
00
Maestrelli F
6
00
Volynets K
2
00
Stefanini L
Vandaag
F.Cobolli
at 18:00
B.Shelton
Vandaag
A.Vukic
at 18:00
A.Bublik
2018
2023
2022
2021
2019
2018
Braga 2018
ATP CH 50 - Vanaf 7 tot 13 mei
14:09:08
22°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
D1
D2
D3
D4
D5
D6
D7
woensdag 9 mei
Center Court
R2
De Minaur A
[2]
d.
Giustino L
7/5, 5/7, 6/2
R2
Auger-Aliassime F
[6]
d.
Oliveira G
6/3, 6/1
R2
Elias G
[1]
d.
Bourgue M
4/6, 6/3, 7/5
Court 1
R2
Gutierrez-Ferrol S
d.
Sakharov G
[7]
6/3, 6/4
Dames
Mannen
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Elias G
1/2 finale
2
De Minaur A
1/2 finale
3
Hanfmann Y
1/4 finale
4
Sousa P
5
Robert S
2e ronde
6
Auger-Aliassime F
1/4 finale
7
Sakharov G
2e ronde
8
Ruud C
Finale
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple