Fermer
art_track
9
Nieuws
chevron_right
9
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
5
Ranglijst mannen
chevron_right
14
Ranglijst vrouwen
chevron_right
7
Toernooien
chevron_right
11
Video's
chevron_right
8
Foto's
gamepad
15
Pronostiek
chevron_right
14
Mijn info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
11
Rangschikking
chevron_right
5
Regels
forum
5
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
zondag 28 april
maandag 29 april (Begint om 05:00)
Resultaten
zondag 28 april
zaterdag 27 april
vrijdag 26 april
donderdag 25 april
Toernooien
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Volgende toernooien
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Herinneringen - Toen Federer de enige blauwe graveltitel in de tennisgeschiedenis won. Hier zijn de hoogtepunten van zijn finale in Madrid 2012 tegen Berdych.
Hoogtepunten van Ruud vs Tsitsipas in de finale op het gravelveld van Barcelona
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
Rafael Nadal schittert in winst vs Alex De Minaur! | Hoogtepunten Madrid 2024
Laatste video
04:26
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Cui d. Majchrzak
6/2, 6/3
826 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,889 Fans
Novak Djokovic
43,718 Fans
Roger Federer
41,176 Fans
Alexander Zverev
25,053 Fans
Carlos Alcaraz
22,081 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,129 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,350 Fans
Volledige ranking
2
2
Ribero F
6
6
Pereira J
ma 29
I.Swiatek
at 12:30
S.Sorribes T
ma 29
D.Medvedev
at 12:30
S.Korda
ma 29
J.Sinner
at 20:00
P.Kotov
2014
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Marseille 2014
ATP 250 - Vanaf 17 tot 23 februari
22:59:40
7°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zaterdag 15 februari
1
UNGUR
, Adrian
VAISSE
, Martin
WC
HILAIRE
, Jonathan
SCHOOREL
, Thomas
MARTI
, Yann
BALLERET
, Benjamin
OUAHAB
, Lamine
7
GUEZ
, David
2
EVANS
, Daniel
GOMBOS
, Norbert
MARCORA
, Roberto
WC
TCHOUTAKIA
, Maxime
BOSSEL
, Adrien
WC
WANG
, Chieh-Fu
LAAKSONEN
, Henri
5
RUFIN
, Guillaume
3
DZUMHUR
, Damir
SERRA
, Florent
PAVIC
, Ante
ROCHUS
, Olivier
PAVIC
, Mate
OUANNA
, Josselin
BASIC
, Mirza
6
CECCHINATO
, Marco
4
BERANKIS
, Ricardas
WC
HEMERY
, Calvin
PANFIL
, Grzegorz
TEIXEIRA
, Maxime
GIUSTINO
, Lorenzo
WANG
, Tak Khunn
CHAZAL
, Maxime
8
WARD
, James
UNGUR
61 61
SCHOOREL
36 62 63
MARTI
64 76
3
GUEZ
63 36 62
EVANS
64 76
2
MARCORA
75 64
BOSSEL
46 61 62
LAAKSONEN
46 63 63
DZUMHUR
36 63 76
3
PAVIC
26 62 76
5
PAVIC
63 ab
BASIC
76
0
63
BERANKIS
61 63
TEIXEIRA
46 60 76
6
GIUSTINO
76
0
64
WARD
62 64
SCHOOREL
63 64
GUEZ
61 36 63
EVANS
67
2
63 64
LAAKSONEN
63 64
PAVIC
63 63
BASIC
76
1
62
BERANKIS
61 64
WARD
64 62
GUEZ
62 62
EVANS
62 64
PAVIC
61 62
BERANKIS
75 63
Prijzengeld
Gekwalificeerd
12 Punten
5,410 €
Q 3e ronde
6 Punten
910 €
Q 2e ronde
0 Punten
435 €
Q 1e ronde
0 Punten
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Ungur A
Q 2e ronde
2
Evans D
3
Dzumhur D
Q 2e ronde
4
Berankis R
5
Rufin G
Q 1e ronde
6
Cecchinato M
Q 1e ronde
7
Guez D
8
Ward J
Q 3e ronde
Top 5
+ allemaal
1
yoshi
42
pts
2
lorayey
42
pts
3
zazoujack
39
pts
4
Ari Delpues
39
pts
5
Wonderwalrus
39
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple