Fermer
art_track
14
Nieuws
chevron_right
11
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
12
Ranglijst mannen
chevron_right
9
Ranglijst vrouwen
chevron_right
9
Toernooien
chevron_right
10
Video's
chevron_right
7
Foto's
gamepad
9
Pronostiek
chevron_right
15
Mijn info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
5
Rangschikking
chevron_right
9
Regels
forum
7
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 29 maart (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
04:12
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
2
3
Alexandrova E
6
6
Collins D
Vandaag
F.Coria
at 10:00
F.Krajinovic
Vandaag
J.De Jong
at 13:00
P.Martinez
Vandaag
J.Varillas
at 15:30
G.Oliveira
2016
2016
2015
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Nottingham 2016
ATP 250 - Vanaf 20 tot 26 juni
02:23:59
9°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zaterdag 18 juni
1
ROBERT
, Stephane
WC
STORRIE
, Ryan James
WC
CLARKE
, Jay
5
BARTON
, Matthew
2
GROTH
, Sam
MOSER
, Frank
PAVIC
, Ante
7
DANCEVIC
, Frank
3
AREVALO
, Marcelo
MILTON
, Joshua
MOUSLEY
, Bradley
6
ESCOBEDO
, Ernesto
4
RAMANATHAN
, Ramkumar
HERNYCH
, Jan
Alt
GLASSPOOL
, Lloyd
8
KONECNY
, Michal
ROBERT
67
2
75 61
BARTON
64 75
GROTH
61 76
3
DANCEVIC
64 67
6
63
MILTON
60 64
ESCOBEDO
62 76
3
HERNYCH
63 61
KONECNY
76
2
76
5
ROBERT
75 63
DANCEVIC
76
5
63
ESCOBEDO
64 64
HERNYCH
62 76
2
Prijzengeld
Gekwalificeerd
6 Punten
775 €
Q 2e ronde
0 Punten
370 €
Q 1e ronde
0 Punten
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Robert S
2
Groth S
Q 2e ronde
3
Arevalo M
Q 1e ronde
4
Ramanathan R
Q 1e ronde
5
Barton M
Q 2e ronde
6
Escobedo E
7
Dancevic F
8
Konecny M
Q 2e ronde
Top 5
+ allemaal
1
Yagami
37
pts
2
jakopet
37
pts
3
Kinzad2017
36
pts
4
yoshi
35
pts
5
sergio83
34
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple