account_circle
Registreren
menu
person
Premium Avatar
Aanmelden
Registreren
flash TT Flashs (+)
Publish a Flash
Wedstrijden en resultaten matches
Alle wedstrijden
02:23' R1 Davidovich Fokina A vs Gombos N Australian Open LIVE 02:40 R1 Ito T d. Gunneswaran P Australian Open 64.62.75 01:56 R1 Ferro F d. Van Uytvanck A Australian Open 62.61 02:22' R1 Hurkacz H vs Novak D Australian Open LIVE 02:23' R1 Millman J vs Humbert U Australian Open LIVE 02:22' R1 Hibino N vs Peng S Australian Open LIVE 02:22' R1 Paire B vs Stebe C Australian Open LIVE 01:44 R1 Sakkari M d. Gasparyan M Australian Open 62.62 02:27 R1 Cilic M d. Moutet C Australian Open 63.62.64 01:43 R1 Jabeur O d. Konta J Australian Open 64.62 02:39 R1 Garcia C d. Brengle M Australian Open 67.62.62 01:37 R1 Yastremska D d. Juvan K Australian Open 61.61 02:29 R1 Schwartzman D d. Harris L Australian Open 64.62.62 02:34 R1 Hercog P d. Peterson R Australian Open 63.63 02:37 R1 Pliskova K d. Mladenovic K Australian Open 61.75 02:53 R1 Bencic B d. Schmiedlova A Australian Open 63.75 22:42' R1 Edmund K vs Lajovic D Australian Open LIVE 23:48' R1 Opelka R vs Fognini F Australian Open LIVE 02:10 R1 Wang Q vs Parmentier P Australian Open Court 10 02:03 R1 Sinner J d. Purcell M Australian Open 76.62.64 00:07' R1 Mayer L vs Paul T Australian Open LIVE 02:59 R1 Bautista Agut R d. Lopez F Australian Open 62.62.75 02:40 R1 Mannarino A vs Thiem D Australian Open Margaret Court Arena 00:10' R1 Keys M vs Kasatkina D Australian Open LIVE 00:04' R1 Vekic D vs Sharapova M Australian Open LIVE 00:43' R1 Polmans M vs Kukushkin M Australian Open LIVE 02:55 R1 Sandgren T vs Trungelliti M Australian Open Court 14 02:55 R1 Thompson J vs Bublik A Australian Open Court 3 23:26' R1 Riske A vs Wang Y Australian Open LIVE 02:55 R1 Halys Q vs Krajinovic F Australian Open Court 22 00:06' R1 Linette M vs Rus A Australian Open LIVE 02:55 R1 Garin C vs Travaglia S Australian Open Court 11 02:50 R1 Raonic M d. Giustino L Australian Open 62.61.63 03:00 R1 Gulbis E vs Auger-Aliassime F Australian Open 1573 Arena 03:45 R1 Uchiyama Y vs Ymer M Australian Open Court 11 03:50 R1 Andujar P vs Mmoh M Australian Open Court 10 04:00 R1 Pera B vs Rybakina E Australian Open Court 13 04:00 R1 Vilella Martinez M vs Khachanov K Australian Open Court 19 04:00 R1 Duckworth J vs Bedene A Australian Open Court 8 04:00 R1 Trongcharoenchaikul W vs Moroni G Bangkok 2 Center Court 04:00 R1 Galovic V vs Sekiguchi S Bangkok 2 Court 4 04:00 R1 Basic M vs Olivo R Bangkok 2 Court 5 04:20 R1 Nadal R vs Dellien H Australian Open Rod Laver Arena 04:20 R1 Dzumhur D vs Wawrinka S Australian Open Melbourne Arena 04:35 R1 Sasnovich A vs Minnen G Australian Open Court 15 04:35 R1 Samsonova L vs Ostapenko J Australian Open Court 5 04:35 R1 Basilashvili N vs Kwon S Australian Open Court 12 05:05 R1 Tomljanovic A vs Sevastova A Australian Open Margaret Court Arena 05:10 R1 Bolt A vs Ramos-Vinolas A Australian Open Court 7 05:20 R1 Siegemund L vs Vandeweghe C Australian Open Court 22 05:20 R1 Muguruza G vs Rogers S Australian Open Court 3 05:20 R1 Verdasco F vs Donskoy E Australian Open Court 14 05:25 R1 Svitolina E vs Boulter K Australian Open 1573 Arena 05:40 R1 Kovalik J vs Carreno-Busta P Australian Open Court 13 05:40 R2 Istomin D vs Giraldo S Bangkok 2 Center Court 05:40 R2 Uchida K vs Gaio F Bangkok 2 Court 4 05:40 R1 Kuhn N vs Karatsev A Bangkok 2 Court 5 06:00 R1 Popyrin A vs Tsonga J Australian Open Melbourne Arena 06:00 R1 Monfils G vs Lu Y Australian Open 1573 Arena 06:10 R1 Lottner A vs Giorgi C Australian Open Court 11 06:15 R1 Putintseva Y vs Hsieh S Australian Open Court 15 06:15 R1 Davis L vs Fernandez L Australian Open Court 5 06:15 R1 Kecmanovic M vs Seppi A Australian Open Court 10 06:25 R1 Anisimova A vs Diyas Z Australian Open Court 19 06:25 R1 Bondarenko K vs Rodionova A Australian Open Court 8 07:00 R1 Collins D vs Diatchenko V Australian Open Court 22 07:00 R1 Cornet A vs Niculescu M Australian Open Court 12 07:00 R1 Begu I vs Bertens K Australian Open Court 3 07:20 R2 Ofner S vs Karlovskiy E Bangkok 2 Court 4 07:20 R2 Ramanathan R vs Aragone J Bangkok 2 Court 5 07:20 R2 Molcan A vs Soeda G Bangkok 2 Center Court 07:35 R1 Vondrousova M vs Kuznetsova S Australian Open Court 7 07:45 R1 Bellis C vs Maria T Australian Open Court 14 07:50 R1 Sugita Y vs Benchetrit E Australian Open Court 11 07:55 R1 Eubanks C vs Gojowczyk P Australian Open Court 5 07:55 R1 Herbert P vs Norrie C Australian Open Court 15 08:05 R1 Flipkens K vs Muchova K Australian Open Court 13 08:05 R1 Isner J vs Monteiro T Australian Open Court 8 08:05 R1 O'Connell C vs Rublev A Australian Open Court 19 08:25 R1 Suarez Navarro C vs Sabalenka A Australian Open 1573 Arena 08:40 R1 Delbonis F vs Sousa J Australian Open Court 12 08:40 R1 Gaston H vs Munar J Australian Open Court 10 08:40 R1 Goffin D vs Chardy J Australian Open Court 3 08:40 R1 Karlovic I vs Pospisil V Australian Open Court 22 09:00 R1 Medvedev D vs Tiafoe F Australian Open Rod Laver Arena 09:00 R1 Brady J vs Halep S Australian Open Margaret Court Arena 09:00 R1 Kyrgios N vs Sonego L Australian Open Melbourne Arena 09:00 R2 Lorenzi P vs Mukund S Bangkok 2 Center Court 09:15 R1 Sorribes Tormo S vs Kudermetova V Australian Open Court 7 09:25 R1 Paolini J vs Blinkova A Australian Open Court 14 09:45 R1 Fritz T vs Griekspoor T Australian Open Court 13 10:00 R1 Gabashvili T vs Eriksson M Rennes Saint-Grégoire 10:00 R1 Denolly C vs Klein L Rennes Court Central 10:15 R1 Dart H vs Doi M Australian Open Court 11 10:20 R1 Tabilo A vs Galan D Australian Open Court 5 10:20 R1 Cuevas P vs Simon G Australian Open Court 15 10:30 R1 Sharma A vs Kontaveit A Australian Open Court 8 10:30 R1 Swiatek I vs Babos T Australian Open Court 19 10:40 R1 Cecchinato M vs Zverev A Australian Open Margaret Court Arena 10:40 R2 Altmaier D vs Klizan M Bangkok 2 Center Court 10:55 R1 Kozlova K vs Hon P Australian Open Court 7 11:05 R1 Koepfer D vs Martinez P Australian Open Court 14 11:05 R1 Townsend T vs Pegula J Australian Open Court 12 11:05 R1 Mertens E vs Kovinic D Australian Open Court 3 11:05 R1 Ivashka I vs Anderson K Australian Open Court 22 11:05 R1 Pliskova K vs Watson H Australian Open Court 10 11:25 R1 Cocciaretto E vs Kerber A Australian Open Rod Laver Arena 11:40 R2 Ortega-Olmedo R vs Added D Rennes Saint-Grégoire 11:40 R2 Rinderknech A vs Zapata Miralles B Rennes Court Central 12:10 R1 Pavlyuchenkova A vs Stojanovic N Australian Open Court 8 12:10 R1 Ruud C vs Gerasimov E Australian Open Court 13 13:20 R2 Lamasine T vs Kopriva V Rennes Court Central 15:00 R1 Bega A vs Pellegrino A Rennes Saint-Grégoire 15:00 R1 Royer V vs Roumane R Rennes Court Central 16:40 R2 Niklas-Salminen P vs Kamke T Rennes Saint-Grégoire 17:00 R2 Vatutin A vs Zverev M Rennes Court Central 19:15 R1 Escoffier A vs Guinard M Rennes Court Central 20:55 R1 Ignatik U vs Furness E Rennes Court Central
predictions Prediction Trends
CROVekic D
Sharapova MRUS
cursor
72% (903)
28%
AUSTomljanovic A
Sevastova ALAT
cursor
15%
85% (1007)
ESPNadal R
Dellien HBOL
cursor
100% (1164)
0%
RUSSamsonova L
Ostapenko JLAT
cursor
4%
96% (1031)
Play the prediction game
lights on Focus op
Kyrian Jacquet
Kyrian Jacquet FRA
- 18 yo
- ? cm
- ? kg
d. Celikbilek - 3/6, 7/5, 6/0
box Verjaardagen
Shuai Zhang Shuai Zhang - 31 yo
James Duckworth James Duckworth - 28 yo
Nicolas Mahut Nicolas Mahut - 38 yo
Kacper Zuk Kacper Zuk - 21 yo
facebook Facebook
194 missing translations
Please help us to translate TennisTemple