account_circle
Registreren
menu
person
Premium Avatar
Aanmelden
Registreren
flash TT Flashs (+)
Publish a Flash
Wedstrijden en resultaten matches
Alle wedstrijden
04:04 R1 Kobori M d. Ito A Nanao 63.61 04:27 R1 Matsui T d. Takada M Kashiwa 62.62 04:55 R1 Imamura S d. Ishii S Nanao 64.64 05:08 R1 Okamura I d. Niki T Kashiwa 63.76 05:02 R1 Sun L d. Ozeki M Nanao 36.63.64 04:48 R1 Kumasaka T d. Takeuchi K Kashiwa 63.62 05:49 R1 Matsumura R d. Inoue G Kashiwa 36.64.61 04:52 R1 Hanatani N d. Ayukawa M Nanao 64.62 05:43 R1 Imamura M d. Samrej K Tay Ninh 63.63 06:27 R1 Trongcharoenchaikul W d. Leong M Tay Ninh 16.63.64 05:33 R1 Compagnucci T d. Charoenphon Y Tay Ninh 62.63 05:29 R1 Rai A d. Qamar F Tay Ninh 61.64 06:29 R1 Pham M d. Singh D Tay Ninh 04:40 R1 Uneoka Y vs Watanabe S Kashiwa Court 3 06:19 R1 Namigata J d. Shigeta M Nanao 76.62 06:40 R1 Shimizu Y d. Inui Y Kashiwa 64.62 05:54 R1 Hozumi E d. Tsuda R Nanao 62.63 06:48 R1 Ochi M d. Takahashi Y Kashiwa 62.63 07:54 R1 Tanuma R d. Takamisawa T Kashiwa 76.63 06:52 R1 Muramatsu C d. Kobayashi H Nanao 62.26.63 05:05 R1 Kaji H d. Sawayanagi R Nanao 61.64 06:49 R1 Daniel T d. Gomez E Séoul 64.64 07:39 R1 Hsu Y d. Cao N Tay Ninh 61.60 08:30 R1 Kelly D d. Koaykul K Tay Ninh 64.67.62 08:35 R1 Ly N d. Masabayashi T Tay Ninh 76.63 07:05 R1 Mochizuki Y d. Loof T Tay Ninh 61.63 07:37 R1 Morita A d. Mushika M Nanao 64.76 08:07 R1 Kinoshita H d. Yamaguchi A Nanao 60.62 06:30 R1 Fitriadi M vs Trinh L Tay Ninh Court 3 09:59 R1 Statham R d. Vu H Tay Ninh 61.64 06:30 R1 Suresh D vs Sinha N Tay Ninh Court 2 08:54 R2 Shapovalov D d. Munar J Séoul 75.64 11:03 R2 Albot R d. Johnson S Séoul 76.76 01:34' R2 Boulter K vs Bencic B Tallinn LIVE 01:32' R1 Zhang S vs Kuzmova V Tallinn LIVE 11:25 R2 Zanevska M d. Galfi D Parme 61.63 00:58' R1 Ramanathan R vs Andreev A Orléans LIVE 10:40 R1 Nahimana S vs Tanasie L Otocec 2 Court 5 00:48' R1 Falkner Z vs Falkowska W Otocec 2 LIVE 00:46' R1 Smejkal L vs Bulgaru M Otocec 2 LIVE 01:13' R1 Gerlach K vs Rosca C Otocec 2 LIVE 01:01' R1 Strakhova V vs Siskova A Otocec 2 LIVE 00:37' R2 Ajdukovic D vs Muller A Lisbonne LIVE 00:33' R1 Mannarino A vs Lestienne C Tel Aviv LIVE 00:36' R1 Wagner S vs Santos A Lisbonne LIVE 00:38' R1 Nagy A vs Matoula M Lisbonne LIVE 00:34' R1 Monteiro T vs Andujar P Tel Aviv LIVE 00:34' R1 Sonego L vs Zapata Miralles B Sofia LIVE 00:32' R1 Klaffner M vs Meyer Auf Der Heide L Lisbonne LIVE 00:33' R1 Huesler M vs Blancaneaux G Sofia LIVE 00:34' R1 Martinez Cirez C vs Burel C San Sebastian LIVE 00:34' R1 Benaissa A vs Jebawy J San Sebastian LIVE 00:02' R1 Salkova D vs Primorac I Otocec 2 LIVE 00:00' R2 Sherif M vs Waltert S Parme LIVE 11:40 R2 Noskova L vs Haddad Maia B Tallinn Center Court 11:40 R2 Golubic V vs Muchova K Tallinn Court 1 11:40 R2 Stephens S vs Kovinic D Parme Centre Court 12:10 R1 Halys Q vs Fatic N Orléans PDS Court Central 12:20 R1 Boskovic L vs Bondarenko M Otocec 2 Court 2 12:20 R1 Milic E vs Shymanovich I Otocec 2 Court 3 12:30 R2 Skatov T vs Passaro F Lisbonne Court Lisboa 12:40 R1 Carreras A vs Kanev K Lisbonne Court 6 12:40 R1 Laskutova K vs Kiick A Lisbonne Court 7 12:40 R1 Struff J vs Lajovic D Sofia Court 1 12:40 R1 Gavrila O vs Jimenez Kasintseva V San Sebastian Centre Court 12:40 R1 Gorgodze E vs Ormaechea P San Sebastian Court 7 12:40 R2 Elias G vs Van Assche L Lisbonne Estadio CIF 12:40 R2 Safiullin R vs Etcheverry T Tel Aviv Centre Court 12:40 R1 Curmi F vs Jorge F Lisbonne Court 5 13:00 R1 Simion O vs Pedone G Santa Margherita Di Pula 8 Court 2 13:00 R1 Spiteri D vs Leykina P Santa Margherita Di Pula 8 Court 5 13:00 R1 Baranovski A vs Bejlek S Santa Margherita Di Pula 8 Court 7 13:00 R2 Bogdan A vs Schmiedlova A Parme Court 1 13:00 R1 Perrin C vs Korneeva A Otocec 2 Court 4 13:00 R1 Di Giuseppe M vs Klasen A Santa Margherita Di Pula 8 Court 3 13:00 R2 Basso A vs Pozzani N Santa Margherita Di Pula 8 Court 6 13:00 R1 In-Albon Y vs Zucchini A Santa Margherita Di Pula 8 Court 1 13:00 R1 Steur J vs Pigato L Santa Margherita Di Pula 8 Court 6 13:00 R1 Potocnik N vs Haas B Otocec 2 Court 3 13:00 R1 Sakellaridi S vs Semenistaja D Santa Margherita Di Pula 8 Court 4 13:30 R1 Verdasco F vs Basilashvili N Sofia Center Court 14:00 R2 Added D vs Bergevi F Falun Court 2 14:00 R2 Gray A vs Monday J Falun Court 5 14:00 R2 Davis L vs Sorribes Tormo S Parme Grand Stand Court 14:00 R2 Renard L vs Squire H Falun Court 1 14:00 R1 Gonzalez Encinas M vs Jorge M Lisbonne Court 5 14:00 R2 Poljak D vs Mridha J Falun Court 3 14:00 R1 Chiesa E vs Janicijevic S Lisbonne Court 6 14:00 R1 Dzumhur D vs Barrere G Orléans PDS Court Central 14:00 R1 Monnet C vs Romeo C Lisbonne Court 7 14:20 R2 Moroni G vs Paire B Lisbonne Estadio CIF 14:20 R2 Korda S vs Cressy M Tel Aviv Centre Court 14:30 R2 Sakkari M vs Rus A Parme Centre Court 14:40 R1 Vicens Mas R vs Sukhotina A Santa Margherita Di Pula 8 Court 3 14:40 R2 Ejupovic E vs Guerrieri A Santa Margherita Di Pula 8 Court 1 14:40 R2 Potenza L vs Castagnola L Santa Margherita Di Pula 8 Court 4 14:40 R2 Forti F vs Galoppini D Santa Margherita Di Pula 8 Court 2 14:40 R1 Anshba A vs Zantedeschi A Santa Margherita Di Pula 8 Court 5 14:40 R1 Sauvant C vs Benoit M Santa Margherita Di Pula 8 Court 7 15:30 R1 Romero Gormaz L vs Bolsova A San Sebastian Centre Court 15:30 R1 Oz I vs Kolb N San Sebastian Court 7 15:40 R2 Parker S vs Karlsson Wistrand J Falun Court 5 15:40 R2 Moller E vs Royer V Falun Court 1 15:40 R1 Zuger J vs Squarcialupi G Lisbonne Court 5 15:40 R2 Tonejc V vs Friberg K Falun Court 3 15:40 R1 Rouvroy M vs Hoste Ferrer C Lisbonne Court 6 15:40 R1 Sock J vs Mayot H Orléans PDS Court Central 15:40 R2 Steinegger Y vs Zuk K Falun Court 2 16:00 R2 Ficovich J vs Svajda Z Charleston Center Court 16:00 R2 Young D vs Nanda G Charleston Court 2 16:00 R2 Oradini G vs Johns G Charleston Court 1 16:10 R2 Paolini J vs Cocciaretto E Parme Centre Court 16:20 R2 Picchione A vs Tabacco G Santa Margherita Di Pula 8 Court 1 16:20 R2 Fonio G vs Andaloro F Santa Margherita Di Pula 8 Court 4 16:20 R2 Cortegiani A vs Ovcharenko O Santa Margherita Di Pula 8 Court 2 16:20 R2 Vidal Azorin J vs Droguet T Santa Margherita Di Pula 8 Court 3 17:00 R1 Lahey A vs Vargova V Austin North Court 2 17:00 R1 Mikulskyte J vs Zeynalova S Austin North Court 5 17:00 R2 Torres J vs Bagnis F Buenos Aires Cancha Central 17:00 R1 Loeb J vs Collins K Austin North Court 3 17:00 R2 Otegui J vs Ugo Carabelli C Buenos Aires Cancha 3 17:00 R1 Bolton E vs Sahdiieva A Austin North Court 1 17:00 R1 Kanepi K vs Ostapenko J Tallinn Center Court 17:00 R2 Dimitrov G vs Ivashka I Sofia Center Court 17:30 R2 Thompson J vs Quinn E Charleston Center Court 17:30 R1 Fruhvirtova B vs Mintegi Del Olmo A San Sebastian Centre Court 17:30 R1 Moutet C vs Geerts M Orléans PDS Court Central 18:00 R1 Huertas Del Pino C vs Barreiros Reyes M Ibague Cancha 2 18:00 R1 Gomez M vs Franco T Ibague Cancha Central 18:00 R1 Robayo Arias J vs Hoyos Franco A Ibague Cancha 1 18:00 R1 Huertas Del Pino A vs Loureiro J Ibague Cancha 3 18:30 R2 Paoletti M vs Begu I Parme Centre Court 18:40 R1 Han J vs Naito Y Austin North Court 5 18:40 R1 Hsu C vs Stearns P Austin North Court 3 18:40 R1 Nagal S vs Seyboth Wild T Buenos Aires Cancha 3 18:40 R1 Kubka M vs Tilbuerger J Austin North Court 1 18:40 R2 Krejcikova B vs Kostyuk M Tallinn Center Court 18:40 R2 Lazarov A vs Musetti L Sofia Center Court 18:40 R1 Saidenova N vs Rodriguez V Austin North Court 2 19:00 R2 Casanova H vs Cerundolo J Buenos Aires Cancha Central 19:00 R2 Thiem D vs Cilic M Tel Aviv Centre Court 19:00 R1 Min G vs Hibino N Templeton Court 1 19:00 R1 Day K vs Mateas M Templeton Grandstand CT 2 19:00 R1 Volynets K vs Chang S Templeton Stadium CT 5 19:10 R2 Lokoli L vs Gasquet R Orléans PDS Court Central 19:40 R1 Mendoza A vs Lock B Ibague Cancha 2 19:40 R1 Lama G vs Uribe P Ibague Cancha Central 19:40 R1 Salazar Martinez D vs Bertran P Ibague Cancha 1 19:40 R1 Leal V vs Esquici L Ibague Cancha 3 20:00 R1 Evans T vs McAdoo R Austin North Court 1 20:00 R1 Sutjiadi A vs Cayetano E Austin North Court 2 20:00 R1 Contreras Gomez F vs Rapolu M Austin North Court 5 20:00 R1 Sieg M vs Harrison C Austin North Court 3 20:40 R1 Osuigwe W vs Tjen J Templeton Court 1 20:40 R1 Kawa K vs Zarazua R Templeton Grandstand CT 2 20:40 R1 Brengle M vs Hartono A Templeton Stadium CT 5 20:50 R2 Rodionov J vs Furness E Orléans PDS Court Central 21:20 R1 Cayetano March A vs Lock C Ibague Cancha 3 21:40 R1 Ngounoue C vs Hovde L Austin North Court 5 22:20 R1 Kalieva E vs Chirico L Templeton Court 1 22:20 R1 Sebov K vs Zacarias M Templeton Grandstand CT 2 22:20 R1 Anderson R vs Volodko K Templeton Stadium CT 5 22:30 R1 Rodriguez Rodriguez J vs Pontoglio D Ibague Cancha Central 23:00 R2 Hanfmann Y vs Olivo R Buenos Aires Cancha Central 00:00 R1 Sharma A vs Glatch A Templeton Stadium CT 5 00:00 R1 Montgomery R vs Sakatsume H Templeton Court 1 00:00 R1 Vecic A vs Krueger A Templeton Grandstand CT 2 01:00 R1 Bueno G vs Alzate Perilla J Ibague Cancha Central 01:40 R1 Lao D vs Yuan Y Templeton Court 1 01:40 R1 Eala A vs Kimchi S Templeton Grandstand CT 2 03:00 R1 Duval V vs Muhammad A Templeton Stadium CT 5
predictions Prediction Trends
BULDimitrov G
Ivashka IBLR
cursor
80% (651)
20%
ESPVerdasco F
Basilashvili NGEO
cursor
13%
87% (630)
CZEKrejcikova B
Kostyuk MUKR
cursor
62% (434)
38% (267)
ITAPaolini J
Cocciaretto EITA
cursor
86% (513)
14%
Play the prediction game
lights on Focus op
Nicolo Pozzani
Nicolo Pozzani ITA
- 20 yo
- ? cm
- ? kg
d. Stodder - 6/4, 6/2
box Verjaardagen
Marin Cilic Marin Cilic - 34 yo
Panna Udvardy Panna Udvardy - 24 yo
Kayla Day Kayla Day - 23 yo
Paula Ormaechea Paula Ormaechea - 30 yo
facebook Facebook
194 missing translations
Please help us to translate TennisTemple