Fermer
art_track
5
Nieuws
chevron_right
12
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
5
Ranglijst mannen
chevron_right
6
Ranglijst vrouwen
chevron_right
13
Toernooien
chevron_right
9
Video's
chevron_right
7
Foto's
gamepad
14
Pronostiek
chevron_right
9
Mijn info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
13
Rangschikking
chevron_right
13
Regels
forum
14
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
zaterdag 11 mei
Resultaten
zaterdag 11 mei
vrijdag 10 mei
donderdag 9 mei
woensdag 8 mei
Toernooien
Volgende toernooien
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praag II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Volgende toernooien
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Iga Swiatek vs Sabalenka in finale op gravel in Madrid
Rublev vs Auger-Aliassime, het dramatische einde van hun ronde 2 wedstrijd in Rotterdam
Hoogtepunten Rublev vs Auger-Aliassime in finale op gravel in Madrid
Alcaraz viert zijn 21e verjaardag. Kijk je ogen uit, hier is de Top 21 van de beste foto's van de Spanjaard tot nu toe!
Hoogtepunten van Auger-Aliassime vs Lehecka in halve finale op gravel in Madrid
Laatste video
03:23
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,222 Fans
Novak Djokovic
43,847 Fans
Roger Federer
41,183 Fans
Alexander Zverev
25,148 Fans
Carlos Alcaraz
22,247 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,307 Fans
Iga Swiatek
10,252 Fans
Serena Williams
10,188 Fans
Garbiñe Muguruza
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,371 Fans
Volledige ranking
4
2
00
Arnaldi M
3
6
00
Jarry N
3
3
40
Seyboth Wild T
1
6
30
Etcheverry T
3
6
15
Davidovich Fokina A
2
7
00
Medjedovic H
1
6
40
Swiatek I
4
3
40
Putintseva Y
1
5
30
Badosa P
2
7
15
Shnaider D
1
1
7
00
Bu Y
1
6
5
15
Sekulic P
6
6
1
Gerasimov E
4
3
6
Kachmazov A
2
4
00
Maleckova J
5
6
30
Salkova D
3
6
00
Erjavec V
5
4
00
Barthel M
3
6
40
Klizan M
2
3
40
Collarini A
1
6
30
Kuhn N
2
4
15
Martin Tiffon P
Vandaag
J.Draper
at 14:30
D.Medvedev
2023
2024
2023
2022
Santa Cruz 2023
ATP CH 75 - Vanaf 11 tot 17 september
06:28:51
32°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zondag 10 september
1
LUZ
, Orlando
BYE
BARREIROS
, Mateo
9
LILOV
, Victor
2
ALVES
, Mateus
GOMEZ
, Juan Sebastian
COUTO LOUR
, Joao Victor
12
ZORMANN DA
, Marcelo
3
MENA
, Facundo
HOYOS
, Alejandro
Alt
CORWIN
, Felix
11
KLIER JUNI
, Gilbert
4
BOSCARDIN
, Pedro
WC
DAVILA
, Esteban
WC
GARCIA
, Raul
7
OTEGUI
, Juan Bautista
5
VILLANUEVA
, Gonzalo
Alt
ARIAS
, Boris
WC
TICONA
, Jeison
8
PANTA
, Jorge
6
LEITE
, Wilson
WC
BERDECIO
, Daniel
ZEBALLOS
, Federico
10
PEREIRA
, Jose
LUZ
LILOV
75 67
5
63
GOMEZ
62 64
ZORMANN DA
63 64
MENA
64 62
KLIER JUNI
63 63
BOSCARDIN
64 61
OTEGUI
75 64
VILLANUEVA
63 76
1
PANTA
61 62
LEITE
60 60
PEREIRA
36 64 62
LUZ
63 64
ZORMANN DA
36 62 76
4
MENA
64 63
BOSCARDIN
61 36 62
VILLANUEVA
62 63
PEREIRA
75 61
Prijzengeld
Gekwalificeerd
4 Punten
Q 2e ronde
2 Punten
390 $
Q 1e ronde
0 Punten
200 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Luz O
2
Alves M
Q 1e ronde
3
Mena F
4
Boscardin Dias P
5
Villanueva G
6
Leite W
Q 2e ronde
7
Otegui J
Q 2e ronde
8
Panta J
Q 2e ronde
Top 5
+ allemaal
1
babyleo
20
pts
2
M4ta
17
pts
3
Jef1990
17
pts
4
mhscjuve
17
pts
5
Florian R.
16
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple