Fermer
art_track
14
Nieuws
chevron_right
15
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
14
Ranglijst mannen
chevron_right
11
Ranglijst vrouwen
chevron_right
14
Toernooien
chevron_right
5
Video's
chevron_right
11
Foto's
gamepad
10
Pronostiek
chevron_right
8
Mijn info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
6
Rangschikking
chevron_right
11
Regels
forum
8
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 26 april
zaterdag 27 april (Begint om 04:00)
Resultaten
vrijdag 26 april
donderdag 25 april
woensdag 24 april
dinsdag 23 april
Toernooien
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Volgende toernooien
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Herinneringen - Toen Federer de enige blauwe graveltitel in de tennisgeschiedenis won. Hier zijn de hoogtepunten van zijn finale in Madrid 2012 tegen Berdych.
Hoogtepunten van Ruud vs Tsitsipas in de finale op het gravelveld van Barcelona
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
De traditie van de kampioen duiken in het zwembad van Barcelona
Laatste video
03:31
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Seyboth Wild d. Musetti
6/4, 6/4
383 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,755 Fans
Novak Djokovic
43,684 Fans
Roger Federer
41,171 Fans
Alexander Zverev
25,027 Fans
Carlos Alcaraz
22,018 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,112 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Volledige ranking
4
15
Hurkacz H
0
30
Draper J
4
6
30
Baez S
3
4
15
Van Assche L
5
30
Zheng Q
5
40
Putintseva Y
5
2
Kostyuk M
7
6
Sherif M
6
6
6
Dolehide C
3
2
7
Kalinina A
2
6
0
00
Rosatello C
5
3
6
00
Udvardy P
5
7
40
Kudermetova P
3
6
30
Monnet C
4
5
6
15
Dzumhur D
3
7
4
15
Dalla Valle E
1
30
Dellien H
2
15
Harris B
3
3
30
Bertrand R
5
6
30
Hussey G
2
6
00
Jubb P
1
3
15
Peliwo F
za 27
I.Swiatek
at 11:00
S.Cirstea
2022
2022
2019
Shymkent 2 2022
ATP CH 80 - Vanaf 16 tot 22 mei
20:06:12
15°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zondag 15 mei
1
GAKHOV
, Ivan
BYE
WC
MOSSUR
, Mykhailo
11
TSITSIPAS
, Petros
2
SASIKUMAR
, Mukund
BYE
MANAFOV
, Vladyslav
7
APOSTOL
, Bogdan Ionut
3
BONDAREVSK
, Yan
BYE
FOMIN
, Sergey
10
FAYZIEV
, Sanjar
4
BOBROV
, Bogdan
Alt
BORISIOUK
, Martin
KALOVELONI
, Markos
9
VANSHELBOI
, Eric
BYE
LOMAKIN
, Grigoriy
WC
SIDOROV
, Nikita
8
KADHE
, Arjun
6
ZHU
, Evan
WC
KONOVALOV
, Roman
WC
MAULENOV
, Timur
12
DONATI
, Matteo
GAKHOV
TSITSIPAS
62 64
SASIKUMAR
MANAFOV
63 76
4
BONDAREVSK
FOMIN
63 63
BOBROV
75 63
VANSHELBOI
30 ab
LOMAKIN
KADHE
64 61
ZHU
62 60
DONATI
62 61
GAKHOV
61 75
SASIKUMAR
63 61
FOMIN
63 76
7
VANSHELBOI
46 76
6
64
KADHE
61 76
1
ZHU
76
3
62
Prijzengeld
Gekwalificeerd
4 Punten
Q 2e ronde
2 Punten
260 $
Q 1e ronde
0 Punten
130 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Gakhov I
2
Sasikumar M
3
Bondarevskiy Y
Q 2e ronde
4
Bobrov B
Q 2e ronde
6
Zhu E
7
Apostol B
Q 1e ronde
8
Kadhe A
9
Vanshelboim E
Top 5
+ allemaal
1
Leon Gailitis
18
pts
2
Hugo40
16
pts
3
Antonio Teixeira
15
pts
4
Sergio Tre
15
pts
5
satoshio22
14
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple