Fermer
art_track
7
Nieuws
chevron_right
9
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
8
Ranglijst mannen
chevron_right
6
Ranglijst vrouwen
chevron_right
13
Toernooien
chevron_right
10
Video's
chevron_right
10
Foto's
gamepad
7
Pronostiek
chevron_right
7
Mijn info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
8
Rangschikking
chevron_right
7
Regels
forum
8
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
zondag 28 april
Resultaten
zaterdag 27 april
vrijdag 26 april
donderdag 25 april
woensdag 24 april
Toernooien
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Volgende toernooien
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Herinneringen - Toen Federer de enige blauwe graveltitel in de tennisgeschiedenis won. Hier zijn de hoogtepunten van zijn finale in Madrid 2012 tegen Berdych.
Hoogtepunten van Ruud vs Tsitsipas in de finale op het gravelveld van Barcelona
De traditie van de kampioen duiken in het zwembad van Barcelona
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
Laatste video
10:30
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Mensik d. Dimitrov
6/2, 6/7
4
, 6/3
535 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,792 Fans
Novak Djokovic
43,694 Fans
Roger Federer
41,172 Fans
Alexander Zverev
25,038 Fans
Carlos Alcaraz
22,051 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,121 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,350 Fans
Volledige ranking
0
15
Wang Q
1
00
Tararudee L
Vandaag
T.Seyboth Wi
at 16:00
C.Alcaraz
Vandaag
R.Montgomery
at 20:00
A.Sabalenka
Vandaag
D.Shapovalov
at 21:40
A.Zverev
2019
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
St. Petersbourg 2019
WTA Premier - Vanaf 28 januari tot 3 februari
05:38:05
2°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zaterdag 26 januari
1
HRUNCAKOVA
, Viktoria
RADANOVIC
, Dejana
WC
LUKAS
, Tena
BONAVENTUR
, Ysaline
ZAVATSKA
, Katarina
SMITKOVA
, Tereza
BOULTER
, Katie
5
PERA
, Bernarda
2
BENCIC
, Belinda
KALININA
, Anhelina
KUDERMETOV
, Veronika
TREVISAN
, Martina
PAOLINI
, Jasmine
SAMSONOVA
, Liudmila
DOI
, Misaki
8
BETOVA
, Margarita
3
LAPKO
, Vera
ZARYCKA
, Anastasia
KALINSKAYA
, Anna
WC
KONJUH
, Ana
GRAMMATIKO
, Valentini
FETT
, Jana
IVAKHNENKO
, Valentyna
6
ALEXANDROV
, Ekaterina
4
PETKOVIC
, Andrea
DIATCHENKO
, Vitalia
VIKHLYANTS
, Natalia
WC
MISHINA
, Daria
WC
SELEKHMETE
, Oksana
FRECH
, Magdalena
MARTINCOVA
, Tereza
7
ARRUABARRE
, Lara
HRUNCAKOVA
61 64
BONAVENTUR
62 64
ZAVATSKA
62 36 63
BOULTER
76
5
36 61
BENCIC
62 61
KUDERMETOV
62 63
SAMSONOVA
67
4
60 61
BETOVA
64 62
ZARYCKA
62 26 63
KALINSKAYA
64 75
FETT
61 61
ALEXANDROV
61 30 ab
PETKOVIC
62 26 63
VIKHLYANTS
61 62
FRECH
46 64 75
MARTINCOVA
36 61 64
BONAVENTUR
64 63
BOULTER
67
1
61 75
KUDERMETOV
64 63
BETOVA
63 63
KALINSKAYA
64 63
ALEXANDROV
76
7
60
VIKHLYANTS
64 64
MARTINCOVA
63 62
BONAVENTUR
67
3
64 62
BETOVA
61 60
ALEXANDROV
76
4
60
MARTINCOVA
64 61
Prijzengeld
Gekwalificeerd
25 Punten
Q 3e ronde
18 Punten
3,325 $
Q 2e ronde
13 Punten
1,770 $
Q 1e ronde
1 Punten
980 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Hruncakova V
Q 2e ronde
2
Bencic B
Q 2e ronde
3
Lapko V
Q 1e ronde
4
Petkovic A
Q 2e ronde
5
Pera B
Q 1e ronde
6
Alexandrova E
7
Arruabarrena L
Q 1e ronde
8
Betova M
Top 5
+ allemaal
1
yoshi
37
pts
2
KaleyCuoco
32
pts
3
LeTennis
32
pts
4
lo
31
pts
5
Cristo92
31
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple