Fermer
art_track
9
Nieuws
chevron_right
7
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
14
Ranglijst mannen
chevron_right
5
Ranglijst vrouwen
chevron_right
15
Toernooien
chevron_right
15
Video's
chevron_right
6
Foto's
gamepad
5
Pronostiek
chevron_right
14
Mijn info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
8
Rangschikking
chevron_right
6
Regels
forum
8
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
zondag 28 april
Resultaten
zaterdag 27 april
vrijdag 26 april
donderdag 25 april
woensdag 24 april
Toernooien
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Volgende toernooien
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Herinneringen - Toen Federer de enige blauwe graveltitel in de tennisgeschiedenis won. Hier zijn de hoogtepunten van zijn finale in Madrid 2012 tegen Berdych.
Hoogtepunten van Ruud vs Tsitsipas in de finale op het gravelveld van Barcelona
De traditie van de kampioen duiken in het zwembad van Barcelona
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
Laatste video
10:30
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Mensik d. Dimitrov
6/2, 6/7
4
, 6/3
535 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,792 Fans
Novak Djokovic
43,694 Fans
Roger Federer
41,172 Fans
Alexander Zverev
25,038 Fans
Carlos Alcaraz
22,051 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,121 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,350 Fans
Volledige ranking
1
00
Wang Q
6
00
Tararudee L
15
Bondioli F
30
Gerasimov E
Vandaag
T.Seyboth Wi
at 16:00
C.Alcaraz
Vandaag
R.Montgomery
at 20:00
A.Sabalenka
2016
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Mannen
Dames
Sydney 2016
WTA Premier - Vanaf 10 tot 17 januari
13:09:57
22°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf vrijdag 8 januari
1
WICKMAYER
, Yanina
Alt
SEVASTOVA
, Anastasija
DAVIS
, Lauren
Alt
VOEGELE
, Stefanie
OSTAPENKO
, Jelena
HANTUCHOVA
, Daniela
TATISHVILI
, Anna
9
HARTMAN
, Irina
10
PUTINTSEVA
, Yulia
SASNOVICH
, Aliaksandra
PUIG
, Monica
MITU
, Andreea
HSIEH
, Su-Wei
KULICHKOVA
, Elizaveta
WC
ROGOWSKA
, Olivia
7
HERCOG
, Polona
3
HRADECKA
, Lucie
LINETTE
, Magda
RODINA
, Evgeniya
SIEGEMUND
, Laura
WC
HUNTER
, Storm
Alt
TIG
, Patricia Maria
WC
RODIONOVA
, Arina
5
LUCIC-BARO
, Mirjana
4
SHVEDOVA
, Yaroslava
KARATANTCH
, Sesil
RYBARIKOVA
, Magdalena
VEKIC
, Donna
WC
TJANDRAMUL
, Olivia
ARRUABARRE
, Lara
DUQUE-MARI
, Mariana
8
KASATKINA
, Daria
WICKMAYER
75 36 64
DAVIS
26 63 76
4
HANTUCHOVA
64 64
HARTMAN
64 62
PUTINTSEVA
61 61
PUIG
62 63
HSIEH
46 64 62
HERCOG
63 64
HRADECKA
63 63
SIEGEMUND
62 46 62
HUNTER
46 62 63
LUCIC-BARO
61 64
KARATANTCH
41 ab
RYBARIKOVA
62 60
ARRUABARRE
63 63
KASATKINA
63 64
DAVIS
63 76
3
HANTUCHOVA
75 61
PUIG
75 61
HERCOG
61 75
HRADECKA
46 62 76
3
LUCIC-BARO
57 63 61
RYBARIKOVA
62 61
ARRUABARRE
75 10 ab
HANTUCHOVA
63 62
PUIG
26 61 61
LUCIC-BARO
63 63
ARRUABARRE
61 76
2
Prijzengeld
Gekwalificeerd
25 Punten
5,385 $
Q 3e ronde
18 Punten
2,210 $
Q 2e ronde
13 Punten
1,010 $
Q 1e ronde
1 Punten
635 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Wickmayer Y
Q 2e ronde
3
Hradecka L
Q 3e ronde
4
Shvedova Y
Q 1e ronde
5
Lucic-Baroni M
7
Hercog P
Q 3e ronde
8
Kasatkina D
Q 2e ronde
9
Hartman I
Q 2e ronde
10
Putintseva Y
Q 2e ronde
Top 5
+ allemaal
1
MedvEdwTops
26
pts
2
So_gOod
25
pts
3
GoMaria
24
pts
4
supasteevo
24
pts
5
Zlatan ⚡
24
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple