Fermer
art_track
5
Nieuws
chevron_right
8
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
14
Ranglijst mannen
chevron_right
8
Ranglijst vrouwen
chevron_right
11
Toernooien
chevron_right
11
Video's
chevron_right
5
Foto's
gamepad
7
Pronostiek
chevron_right
10
Mijn info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
6
Rangschikking
chevron_right
6
Regels
forum
11
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 10 mei (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 9 mei
woensdag 8 mei
dinsdag 7 mei
maandag 6 mei
Toernooien
Volgende toernooien
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praag II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Volgende toernooien
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Iga Swiatek vs Sabalenka in finale op gravel in Madrid
Hoogtepunten van Auger-Aliassime vs Lehecka in halve finale op gravel in Madrid
Rublev vs Auger-Aliassime, het dramatische einde van hun ronde 2 wedstrijd in Rotterdam
Hoogtepunten Rublev vs Auger-Aliassime in finale op gravel in Madrid
Medvedev stapt uit tegen Lehecka in de kwartfinale van Madrid. Hoogtepunten van de wedstrijd.
Laatste video
08:06
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,155 Fans
Novak Djokovic
43,818 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Volledige ranking
3
6
00
Lajovic D
1
3
15
Sonego L
1
3
6
30
McDonald M
0
6
4
30
Karatsev A
4
00
Altmaier D
3
00
Nardi L
6
7
5
Moreno de Alboran N
7
6
7
Van de Zandschulp B
2
4
Osuigwe W
6
6
Li A
6
6
5
Chang H
1
4
7
Karatancheva L
vr 10
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
vr 10
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2023
2023
2022
2021
2020
2017
2016
2015
2014
2013
Todi 2023
ATP CH 75 - Vanaf 14 tot 19 augustus
23:38:42
25°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zondag 13 augustus
1
ERHARD
, Mathys
Alt
RAMANATHAN
, Ramkumar
GILL
, Felix
9
OTEGUI
, Juan Bautista
2
SANCHEZ JO
, Carlos
JUAREZ
, Facundo
WC
DI NATALE
, Gian Matias
8
MERIDA AGU
, Daniel
3
VINCENT RU
, Samuel
DOMINKO
, Sebastian
IANNACCONE
, Federico
7
OCLEPPO
, Julian
4
ZEKIC
, Miljan
PIRAINO
, Gabriele
POTENZA
, Luca
12
PEREZ CONT
, Sergi
5
ORADINI
, Giovanni
WC
DE BERNARD
, Alessio
WC
PENNAFORTI
, Gabriele
10
GOMEZ
, Federico Agustin
6
TABACCO
, Fausto
Alt
DAMAS
, Miguel
WC
GIUNTA
, Massimo
11
LUZ
, Orlando
ERHARD
64 62
GILL
16 63 63
SANCHEZ JO
64 62
DI NATALE
76
5
63
VINCENT RU
63 61
OCLEPPO
61 46 63
ZEKIC
75 75
POTENZA
62 64
ORADINI
63 60
PENNAFORTI
62 ab
DAMAS
61 63
LUZ
64 61
GILL
16 63 60
SANCHEZ JO
63 64
OCLEPPO
61 62
ZEKIC
63 46 75
ORADINI
76
2
26 63
LUZ
61 46 64
Prijzengeld
Gekwalificeerd
4 Punten
Q 2e ronde
2 Punten
360 €
Q 1e ronde
0 Punten
185 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Erhard M
Q 2e ronde
2
Sanchez Jover C
3
Vincent Ruggeri S
Q 2e ronde
4
Zekic M
5
Oradini G
6
Tabacco F
Q 1e ronde
7
Ocleppo J
8
Merida Aguilar D
Q 1e ronde
Top 5
+ allemaal
1
Jimbo3
31
pts
2
Mihaela Florea
19
pts
3
jules
19
pts
4
PavelMilan
18
pts
5
joelgouaillelapostenet
18
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple