Fermer
art_track
14
Nieuws
chevron_right
7
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
15
Ranglijst mannen
chevron_right
6
Ranglijst vrouwen
chevron_right
9
Toernooien
chevron_right
6
Video's
chevron_right
6
Foto's
gamepad
12
Pronostiek
chevron_right
10
Mijn info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
10
Rangschikking
chevron_right
11
Regels
forum
7
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 10 mei (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 9 mei
woensdag 8 mei
dinsdag 7 mei
maandag 6 mei
Toernooien
Volgende toernooien
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praag II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Volgende toernooien
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Iga Swiatek vs Sabalenka in finale op gravel in Madrid
Hoogtepunten van Auger-Aliassime vs Lehecka in halve finale op gravel in Madrid
Rublev vs Auger-Aliassime, het dramatische einde van hun ronde 2 wedstrijd in Rotterdam
Hoogtepunten Rublev vs Auger-Aliassime in finale op gravel in Madrid
Medvedev stapt uit tegen Lehecka in de kwartfinale van Madrid. Hoogtepunten van de wedstrijd.
Laatste video
08:06
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,155 Fans
Novak Djokovic
43,818 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Volledige ranking
3
6
40
Lajovic D
3
3
40
Sonego L
1
3
6
15
McDonald M
3
6
4
00
Karatsev A
4
00
Altmaier D
5
15
Nardi L
vr 10
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2023
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Mannen
Dames
Wimbledon 2023
Grand Slam - Vanaf 3 tot 16 juli
22:50:36
18°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
K1
K2
K3
K4
K5
K6
D1
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
D12
D13
D14
woensdag 5 juli
Centre Court
R2
Kasatkina D
[11]
d.
Burrage J
[WC]
6/0, 6/2
R2
Swiatek I
[1]
d.
Sorribes Tormo S
[PR]
6/2, 6/0
R2
Djokovic N
[2]
d.
Thompson J
6/3, 7/6
4
, 7/5
No. 1 Court
R1
Medvedev D
[3]
d.
Fery A
[WC]
7/5, 6/4, 6/3
R1
Krejcikova B
[10]
d.
Watson H
[WC]
6/2, 7/5
R2
Sinner J
[8]
d.
Schwartzman D
7/5, 6/1, 6/2
No. 2 Court
R1
Kostyuk M
d.
Sakkari M
[8]
0/6, 7/5, 6/2
R1
Fritz T
[9]
d.
Hanfmann Y
6/4, 2/6, 4/6, 7/5, 6/3
R1
Tsitsipas S
[5]
d.
Thiem D
3/6, 7/6
1
, 6/2, 6/7
5
, 7/6
8
↓
R1
Zverev A
[19]
vs
Brouwer G
[Q]
Postponed
18:30
R2
Podoroska N
vs
Azarenka V
[19]
Postponed
No. 3 Court
R1
Tiafoe F
[10]
d.
Wu Y
7/6
4
, 6/3, 6/4
R1
Rune H
[6]
d.
Loffhagen G
[WC]
7/6
4
, 6/3, 6/2
R1
Keys M
[25]
d.
Kartal S
[WC]
6/0, 6/3
R1
Kvitova P
[9]
d.
Paolini J
6/4, 6/7
5
, 6/1
19:30
R2
Rublev A
[7]
vs
Karatsev A
Postponed
Court 12
R1
Haddad Maia B
[13]
d.
Putintseva Y
3/6, 6/0, 6/4
R1
Shapovalov D
[26]
d.
Albot R
[Q]
5/7, 6/4, 6/2, 6/2
↓
R1
Berrettini M
vs
Sonego L
Opgeschort
↓
R1
Muchova K
[16]
vs
Niemeier J
Postponed
19:30
R2
Choinski J
[WC]
vs
Hurkacz H
[17]
Postponed
Court 18
R1
Dimitrov G
[21]
d.
Shimabukuro S
[Q]
6/1, 6/2, 6/1
R1
Boulter K
[WC]
d.
Saville D
[PR]
7/6
4
, 6/2
R1
Stevanovic N
[Q]
d.
Pliskova K
[18]
6/2, 6/3
↓
R1
Coppejans K
[Q]
vs
De Minaur A
[15]
Opgeschort
↓
R2
Musetti L
[14]
vs
Munar J
Postponed
Court 4
R1
Vekic D
[20]
d.
Zhang S
6/2, 6/3
R1
Bai Z
[Q]
d.
Bonaventure Y
7/6
7
, 6/1
R1
Paul T
[16]
d.
Mochizuki S
[Q]
7/5, 6/3, 6/1
↓
R1
Arnaldi M
[Q]
vs
Carballes Baena R
Opgeschort
Court 5
R1
Cocciaretto E
d.
Osorio C
6/3, 6/4
R1
Muller A
d.
Rinderknech A
7/6
5
, 1/6, 6/3, 6/4
R1
Eubanks C
d.
Monteiro T
4/6, 7/5, 7/5, 6/3
↓
R1
Cecchinato M
vs
Jarry N
[25]
Opgeschort
19:30
R2
Wang X
vs
Kenin S
[Q]
Postponed
Court 6
R1
Kontaveit A
d.
Stefanini L
[Q]
6/4, 6/4
R1
Gracheva V
d.
Giorgi C
6/2, 6/4
R1
Giron M
d.
Dellien H
[PR]
7/6
2
, 6/4, 6/4
R1
Blinkova A
d.
Wickmayer Y
[Q]
6/2, 4/6, 6/3
18:30
R2
Barrios Vera T
[Q]
vs
Goffin D
[WC]
Postponed
Court 7
R1
Stricker D
[Q]
d.
Popyrin A
3/6, 6/3, 6/2, 4/6, 7/5
R1
Brengle M
d.
Errani S
6/3, 6/1
R1
Mannarino A
d.
Shevchenko A
6/3, 6/3, 6/2
18:30
R2
Marterer M
[Q]
vs
Mmoh M
[LL]
Postponed
↓
R1
Begu I
[29]
vs
Marino R
Opgeschort
Court 8
R1
Cirstea S
d.
Maria T
6/1, 2/6, 6/3
R1
Mayot H
[Q]
d.
Bonzi B
6/3, 6/4, 7/5
R1
Tomova V
d.
Pera B
[27]
6/7
3
, 6/3, 6/3
R1
Djere L
d.
Cressy M
6/7
5
, 7/6
3
, 7/6
8
, 7/6
7
18:30
R2
Bublik A
[23]
vs
Wolf J
Postponed
Court 9
R1
Barrere G
d.
Harris L
[PR]
7/5, 6/7
4
, 7/5, 6/3
R1
Ivashka I
d.
Coria F
4/6, 6/4, 6/3, 6/0
↓
R1
O'Connell C
vs
Medjedovic H
[Q]
Opgeschort
↓
R1
Golubic V
[Q]
vs
Schmiedlova A
Opgeschort
19:30
R2
Parks A
vs
Bogdan A
Postponed
Court 10
R1
Cristian J
[PR]
d.
Bronzetti L
6/3, 6/4
R1
Safiullin R
d.
Bautista Agut R
[20]
2/6, 7/6
7
, 6/7
4
, 6/4, 7/5
R1
Cornet A
d.
Hibino N
[LL]
6/2, 6/2
↓
R1
Huesler M
vs
Watanuki Y
[LL]
Opgeschort
↓
R1
Sasnovich A
vs
Parrizas Diaz N
Opgeschort
Court 11
R1
Lehecka J
d.
Ofner S
[WC]
6/4, 6/4, 6/4
R1
Juvan K
[Q]
d.
Betova M
[PR]
6/0, 6/3
R1
Korpatsch T
[LL]
d.
Zhao C
[Q]
1/6, 6/4, 6/2
↓
R1
Kubler J
vs
Humbert U
Opgeschort
18:30
R2
Siniakova K
vs
Tsurenko L
Postponed
Court 14
R1
Stephens S
d.
Peterson R
6/2, 6/3
R1
Pella G
d.
Coric B
[13]
6/3, 7/5, 4/6, 3/6, 6/1
R1
Shelton B
[32]
d.
Daniel T
[LL]
6/4, 6/3, 3/6, 4/6, 6/3
↓
R1
Bondar A
vs
Andreescu B
Postponed
19:30
R2
Parry D
vs
Martic P
[30]
Postponed
Court 15
R1
Cerundolo F
[18]
d.
Borges N
5/7, 6/3, 6/3, 6/4
R1
Badosa P
d.
Riske-Amritraj A
6/3, 6/3
R1
Fucsovics M
d.
Griekspoor T
[28]
6/4, 6/2, 6/4
↓
R1
Noskova L
vs
Galfi D
Postponed
Court 16
R1
Raonic M
[PR]
d.
Novak D
[Q]
6/7
5
, 6/4, 7/6
5
, 6/1
R1
Potapova A
[22]
d.
Naef C
[Q]
6/3, 6/3
R1
Andreeva M
[Q]
d.
Wang X
6/4, 3/6, 7/5
↓
R1
Bouzas Maneiro J
[Q]
vs
Kalinina A
[26]
Postponed
↓
R1
Davidovich Fokina A
[31]
vs
Fils A
[WC]
Postponed
Court 17
R1
Collins D
d.
Grabher J
6/4, 6/4
R1
Alexandrova E
[21]
d.
Navarro E
6/4, 6/3
R1
Ostapenko J
[17]
d.
Minnen G
[Q]
6/1, 6/2
R1
Vesely J
[PR]
d.
Korda S
[22]
7/6
7
, 4/6, 6/2, 6/3
↓
R1
Zhang Z
vs
Van de Zandschulp B
Postponed
Court to be Announced
18:00
R2
Mertens E
[28]
vs
Svitolina E
[WC]
Postponed
18:00
R2
Vukic A
vs
Halys Q
Postponed
18:00
R2
Etcheverry T
[29]
vs
Wawrinka S
Postponed
Dames
Mannen
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Swiatek I
1/4 finale
2
Sabalenka A
1/2 finale
3
Rybakina E
1/4 finale
4
Pegula J
1/4 finale
5
Garcia C
3e ronde
6
Jabeur O
Finale
7
Gauff C
1e ronde
8
Sakkari M
1e ronde
Top 5
+ allemaal
1
Marillion
63
pts
2
Delpo Is Back
63
pts
3
Bretorell
62
pts
4
Lucky84
61
pts
5
Honey Badger
61
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple