Fermer
art_track
11
Nieuws
chevron_right
15
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
12
Ranglijst mannen
chevron_right
7
Ranglijst vrouwen
chevron_right
12
Toernooien
chevron_right
5
Video's
chevron_right
15
Foto's
gamepad
9
Pronostiek
chevron_right
7
Mijn info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
7
Rangschikking
chevron_right
12
Regels
forum
7
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 28 juni (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 27 juni
woensdag 26 juni
dinsdag 25 juni
maandag 24 juni
Toernooien
Playing tournaments
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Eastbourne
Volgende toernooien
Wimbledon
Wimbledon
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
US Open 2024
Vanaf 26 augustus tot 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Milaan
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Volgende toernooien
Bloomfield Hills
Karlsruhe
Brasov
Modène
Troyes
Marburg
Getxo
Laval
Ajaccio
Montpellier
Rome
Getxo
Hillcrest
Stuttgart-Vaihingen
Amstelveen
Nakhon Si Thammarat 2
Hong Kong
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Hoogtepunten van Sinner die zijn 1e titel als nr. 1 van de wereld won tegen Hurkacz op het gras van Halle.
Hoogtepunten van Pegula die 5 matchpoints redt tegen Kalinskaya om de finale te winnen op het gras van Berlijn.
Carlos Alcaraz verslagen door Jack Draper in Queens!
Hoogtepunten van Paul vs Musetti in finale op het gras van de Queen's (Londen).
Alcaraz vs Draper, Paul, Musetti & Mpetshi Perricard Feature | Koninginnenacht 2024 Dag 4 Hoogtepunten
Laatste video
06:36
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Todoni d. Parrizas Diaz
6/2, 6/4
813 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
48,879 Fans
Novak Djokovic
44,651 Fans
Roger Federer
41,279 Fans
Alexander Zverev
26,072 Fans
Carlos Alcaraz
23,270 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,344 Fans
Iga Swiatek
10,740 Fans
Serena Williams
10,212 Fans
Angelique Kerber
8,462 Fans
Garbiñe Muguruza
8,427 Fans
Volledige ranking
0
6
2
15
Tomova V
2
1
6
15
Blinkova A
6
7
2
Fritz T
6
6
2
Shang J
6
3
00
Shelton B
3
6
30
Jubb P
3
4
00
Habib H
3
6
00
Mena F
1
2
30
Torres J
1
6
00
Soto M
0
5
40
Glushko L
2
7
A
Kung L
4
2
30
Ishii S
4
6
15
Rosatello C
6
40
Tian F
5
15
Bozovic A
1
7
40
Poullain L
0
6
00
Gray A
vr 28
L.Fernandez
at 12:00
M.Keys
vr 28
J.Paolini
at 13:30
D.Kasatkina
vr 28
A.Tabilo
at 15:30
G.Monfils
2024
2024
2023
2022
Ystad 2024
W 50 - Vanaf 18 tot 23 juni
20:05:18
15°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
Informatie
Official name
Swedish Ladies
Stad
Ystad, Zweden
Plaats
Ystad Tennis Club
Categorie
W 50
Ondergrond
Gravel (buiten)
Datum
Vanaf 18 tot 23 juni 2024 (6 Dagen)
Prijzengeld
40,000 $
Website
Prijslijst
2024
Cengiz B
d.
Burillo Escorihuela I
63 36 63
2023
Oz I
d.
Sharma A
61 63
2022
Semenistaja D
d.
Samavati S
36 63 61
Prijzengeld
Winnaar
50 Punten
6,094 $
Finale
33 Punten
3,257 $
1/2 finale
20 Punten
1,789 $
1/4 finale
11 Punten
1,029 $
2e ronde
6 Punten
624 $
1e ronde
1 Punten
370 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Janicijevic S
1/4 finale
2
Benoit M
1/4 finale
3
Vandewinkel H
2e ronde
4
Martinez Cirez C
1e ronde
5
Burillo Escorihuela I
Finale
6
Strakhova V
1e ronde
7
Rouvroy M
1e ronde
8
Cengiz B
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple