Fermer
art_track
10
Nieuws
chevron_right
14
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
12
Ranglijst mannen
chevron_right
10
Ranglijst vrouwen
chevron_right
10
Toernooien
chevron_right
6
Video's
chevron_right
12
Foto's
gamepad
8
Pronostiek
chevron_right
5
Mijn info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
15
Rangschikking
chevron_right
5
Regels
forum
13
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 25 april
Resultaten
donderdag 25 april
woensdag 24 april
dinsdag 23 april
maandag 22 april
Toernooien
Volgende toernooien
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Rome
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Volgende toernooien
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Ruud verslaat Djokovic voor zijn grootste overwinning op ATP Tour! Hoogtepunten van de tweede halve finale in Monte Carlo.
Hoogtepunten van Ruud vs Tsitsipas in de finale op het gravelveld van Barcelona
Herinneringen - Toen Federer de enige blauwe graveltitel in de tennisgeschiedenis won. Hier zijn de hoogtepunten van zijn finale in Madrid 2012 tegen Berdych.
De traditie van de kampioen duiken in het zwembad van Barcelona
Laatste video
19:09
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Bektas d. Chong
6/3, 6/3
89 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,623 Fans
Novak Djokovic
43,672 Fans
Roger Federer
41,171 Fans
Alexander Zverev
25,011 Fans
Carlos Alcaraz
21,973 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,310 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,100 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Volledige ranking
2
15
Shibahara E
2
00
Savinykh V
5
15
Ma Y
3
15
Sema E
3
4
00
Hsu Y
2
6
00
Harris L
7
00
Yevseyev D
6
00
Sekulic P
Vandaag
D.Vekic
at 11:00
M.Sakkari
Vandaag
C.Gauff
at 14:10
A.Rus
Vandaag
A.Schmiedlov
at 17:00
O.Jabeur
Vandaag
I.Swiatek
at 19:00
X.Wang
2015
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Bogota 2015
WTA International - Vanaf 13 tot 19 april
01:38:14
19°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Informatie
Official name
Copa Claro Colsanitas
Stad
Bogota, Colombia
Plaats
Centro de Alto Rendimiento Deportivo de Coldeportes
Categorie
WTA International
Ondergrond
Gravel (buiten)
Datum
Vanaf 13 tot 19 april 2015 (7 Dagen)
Kwalificaties
zaterdag 11 april
Prijzengeld
250,000 $
Website
www.copacolsanitas.com
Prijslijst
2024
Osorio C
d.
Bouzkova M
63 76
5
2023
Maria T
d.
Stearns P
63 26 64
2022
Maria T
d.
Pigossi L
63 46 62
2021
Osorio C
d.
Zidansek T
57 63 64
2019
Anisimova A
d.
Sharma A
46 64 61
2018
Schmiedlova A
d.
Arruabarrena L
62 64
2017
Schiavone F
d.
Arruabarrena L
64 75
2016
Hartman I
d.
Soler-Espinosa S
62 26 64
2015
Pereira T
d.
Shvedova Y
76
2
61
2014
Garcia C
d.
Jankovic J
63 64
2013
Jankovic J
d.
Ormaechea P
61 62
2012
Arruabarrena L
d.
Panova A
62 75
2011
Dominguez Lino L
d.
Johansson M
26 63 62
2010
Duque-Marino M
d.
Kerber A
64 63
2009
Martinez Sanchez M
d.
Dulko G
63 62
2008
Llagostera Vives N
d.
Salerni M
60 64
2007
Vinci R
d.
Garbin T
67
0
64 03 ab
2006
Dominguez Lino L
d.
Pennetta F
76
0
64
Prijzengeld
Finale
180 Punten
21,400 $
1/2 finale
110 Punten
11,500 $
1/4 finale
60 Punten
6,175 $
2e ronde
30 Punten
3,400 $
1e ronde
1 Punten
2,100 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Svitolina E
1/2 finale
2
Puig M
1/4 finale
3
Tomljanovic A
1e ronde
4
Schiavone F
1e ronde
5
Shvedova Y
Finale
6
Rogers S
1e ronde
7
Babos T
1e ronde
8
Hartman I
1/4 finale
Top 5
+ allemaal
1
KaleyCuoco
41
pts
2
Kim_
36
pts
3
TonyTonus
29
pts
4
Zebulon 84
28
pts
5
FURAX
28
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple