Fermer
art_track
15
Nieuws
chevron_right
7
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
8
Ranglijst mannen
chevron_right
5
Ranglijst vrouwen
chevron_right
14
Toernooien
chevron_right
5
Video's
chevron_right
11
Foto's
gamepad
13
Pronostiek
chevron_right
13
Mijn info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
5
Rangschikking
chevron_right
10
Regels
forum
6
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
vrijdag 29 maart (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
04:12
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
2
00
Alexandrova E
2
15
Collins D
2
2
15
Lamens S
0
6
15
Fruhvirtova L
5
6
15
Mpetshi Perricard G
3
4
40
Cid Subervi R
Vandaag
F.Coria
at 10:00
F.Krajinovic
2017
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Mannen
Dames
Madrid 2017
WTA Premier - Vanaf 6 tot 13 mei
02:24:02
19°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf vrijdag 5 mei
1
ROGERS
, Shelby
Alt
MATTEK-SAN
, Bethanie
VEKIC
, Donna
12
VIKHLYANTS
, Natalia
Alt
KUDRYAVTSE
, Alla
SAKKARI
, Maria
HAN
, XinYun
14
PETKOVIC
, Andrea
3
LARSSON
, Johanna
SASNOVICH
, Aliaksandra
BOGDAN
, Ana
11
BRADY
, Jennifer
4
WANG
, Qiang
WC
FLINK
, Varvara
FLIPKENS
, Kirsten
13
RODINA
, Evgeniya
5
DODIN
, Oceane
VOLODKO
, Kateryna
WC
SOLER-ESPI
, Silvia
15
LINETTE
, Magda
6
KONTAVEIT
, Anett
BOSERUP
, Julia
DUQUE-MARI
, Mariana
16
HIBINO
, Nao
7
ZHENG
, Saisai
Alt
MUHAMMAD
, Asia
WC
BADOSA
, Paula
9
OZAKI
, Risa
8
PARMENTIER
, Pauline
ERRANI
, Sara
ALEXANDROV
, Ekaterina
10
PIRONKOVA
, Tsvetana
ROGERS
63 62
VEKIC
62 30 ab
SAKKARI
61 26 64
PETKOVIC
64 61
LARSSON
64 64
BRADY
76
5
76
7
WANG
60 64
RODINA
75 75
DODIN
76
1
75
SOLER-ESPI
64 26 61
KONTAVEIT
63 62
DUQUE-MARI
64 26 63
ZHENG
63 64
OZAKI
63 26 62
PARMENTIER
26 62 62
ALEXANDROV
62 75
VEKIC
76
4
10 ab
PETKOVIC
62 76
2
LARSSON
62 60
WANG
62 62
DODIN
26 63 62
DUQUE-MARI
63 63
ZHENG
64 64
PARMENTIER
62 61
Prijzengeld
Gekwalificeerd
30 Punten
Q 2e ronde
20 Punten
4,166 €
Q 1e ronde
1 Punten
2,022 €
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Rogers S
Q 2e ronde
3
Larsson J
4
Wang Q
5
Dodin O
6
Kontaveit A
Q 2e ronde
7
Zheng S
8
Parmentier P
9
Ozaki R
Q 2e ronde
Top 5
+ allemaal
1
Rafael W.
38
pts
2
jakopet
37
pts
3
julia
37
pts
4
celinemars
37
pts
5
Exotic
35
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple