Fermer
art_track
15
Nieuws
chevron_right
15
Wedstrijdschema / Resultaten
chevron_right
8
Ranglijst mannen
chevron_right
15
Ranglijst vrouwen
chevron_right
15
Toernooien
chevron_right
8
Video's
chevron_right
14
Foto's
gamepad
9
Pronostiek
chevron_right
6
Mijn info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
8
Rangschikking
chevron_right
11
Regels
forum
5
Forum en discussies
account_circle
Inloggen
Registreren
menu
person
Voorspelling wedstrijd
5
Forum
Aanmelden
Registreren
Wedstrijdschema / Resultaten
Order of play
donderdag 28 maart
vrijdag 29 maart (Begint om 04:00)
Resultaten
donderdag 28 maart
woensdag 27 maart
dinsdag 26 maart
maandag 25 maart
Toernooien
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Volgende toernooien
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
zoek een toernooi
Toernooien
Mannen (ATP)
Vrouwen
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Vanaf 26 mei tot 9 juni
Wimbledon 2024
Vanaf 1 tot 14 juli
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Volgende toernooien
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rangschikking
Heren (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-23)
Jeugd (-23) (France)
Challenger Race
Dames (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Jeugd (-21)
Jeugd (-21) (France)
Vermeerderen
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Verminderen
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Video's
Categories
Grappig
Interviews
Spelletjes
Nieuws
Hot shots
Buiten het veld/terrein
Most popular this week
Sabalenka bleef sterk onder deze speciale omstandigheden en versloeg Badosa in de tweede ronde van Miami
Hoogtepunten van Alcaraz vs Monfils, een hot-shots producerswedstrijd, in de 3e ronde van Miami
Iga Swiatek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Ronde van 16 | Hoogtepunten
Hoogtepunten van Garcia's geweldige overwinning op Gauff in de 4e ronde van Miami
Rublev wordt verslagen door een Machac in vuur en vlam in Miami!
Laatste video
04:12
Submit a video
Spelers
mannen
Hele lijst
By country: Frankrijk
Women
Hele lijst
By country: Frankrijk
Zoek een speler
Head to head of the day
vs
vs
Optreden van de dag
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Populariteit
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Volledige ranking
Populariteit
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Volledige ranking
2
2
30
Alcaraz C
4
6
00
Dimitrov G
2
00
Mpetshi Perricard G
3
00
Cid Subervi R
E.Alexandrov
Begint zodadelijk...
D.Collins
Vandaag
F.Coria
at 10:00
F.Krajinovic
2022
2023
2022
2021
Parme 2022
WTA 250 - Vanaf 26 september tot 1 oktober
01:31:17
17°C
view_headline
Wedstrijdschema / Resultaten
view_headline
Loting
info_outline
Informatie
comment
Analyses
view_headline
Kwalificaties
Vanaf zaterdag 24 september
1
NIEMEIER
, Jule
WC
PACE
, Francesca
ALVES
, Carolina
9
SELEKHMETE
, Oksana
2
JANI
, Reka-Luca
WURTH
, Tara
WC
BRANCACCIO
, Nuria
7
LEE
, Gabriela
3
WALTERT
, Simona
WC
DELAI
, Melania
WC
URGESI
, Federica
12
CARLE
, Maria
4
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
PIERI
, Jessica
MARCINKEVI
, Diana
10
PARKS
, Alycia
5
BAINDL
, Kateryna
JACQUEMOT
, Elsa
PAPADAKIS
, Lena
8
BARA
, Irina
6
ANDREEVA
, Erika
DI SARRA
, Federica
MASAROVA
, Rebeka
11
ZAKHAROVA
, Anastasia
NIEMEIER
62 61
SELEKHMETE
46 62 76
6
JANI
60 76
2
LEE
62 67
6
61
WALTERT
64 64
CARLE
64 64
SCHMIEDLOV
75 64
PARKS
63 62
BAINDL
57 63 64
BARA
62 63
ANDREEVA
61 61
MASAROVA
61 62
NIEMEIER
63 63
JANI
57 63 60
WALTERT
63 26 64
SCHMIEDLOV
62 62
BAINDL
60 63
ANDREEVA
62 62
Prijzengeld
Gekwalificeerd
18 Punten
Q 2e ronde
12 Punten
1,613 $
Q 1e ronde
1 Punten
1,047 $
Delen
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Kwalificaties
1
Niemeier J
2
Jani R
3
Waltert S
4
Schmiedlova A
5
Baindl K
6
Andreeva E
7
Lee G
Q 2e ronde
8
Bara I
Q 2e ronde
Top 5
+ allemaal
1
whsw
25
pts
2
jack17
25
pts
3
Nathan •
22
pts
4
Jean-luc S.
22
pts
5
Football
21
pts
Participer
194
missing translations
Please help us to translate TennisTemple